17 апреля: Мастер-класс по росписи писанок в загородном клубе «Трипольское Солнце»

15.04.16 – 17.04.16
Майстер-клас з написання писанок у заміському клубі «Трипільське Сонце»

З кожним днем ми все ближчі до Великодня, тож наступні творчі заняття в заміському клубі «Трипільське Сонце» ми присвячуватимемо приготуванню до найсвітлішого свята.

Звичай писання писанок знаний усіма слов'янами, та саме нам, українцям, вдалося зберегти це ремесло в первинному вигляді і продовжувати його розвивати з року в рік. Відомо, що ще трипільці малювали писанки, а це – тисячі років тому, і трипільські символи досі є на українських писанках. Як розповідали бабусі, припиняти писати писанки не можна, бо: «Світ існуватиме доти, доки писатимуть писанки». Тобто, ми з Вами несемо відповідальність за існування та добробут цілого світу.

Але чи знаєте Ви, що існує багато видів великодніх яєць: крашанки, дряпанки, шкрябанки, мальованки, крапанки, бісерівки тощо. Про них ми і розповідатимемо на нашій зустрічі. Ми займатимемось магічним дійством під назвою «перетворення звичайного курячого яєчка в оберіг» і власноруч виготовимо писанку.

З Вами буде працювати Олена Видрич – фольклорист, ведуча і організатор народних свят, керівник дитячого фольклорного гурту «Джерельце».

Майстер-клас проходитиме в неділю з 13:00 до 17:00.

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Реклама

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан «Киевская реберня»

Ресторан «Киевская реберня»

Выбран как один из самых стильных ресторанов Михаила Поплавского, в центре концепции которого – сочные ребрышки на гриле и теплый семейный уют

Банкетный зал недели

Основной зал ресторана «Ти-Арт»

Основной зал ресторана «Ти-Арт»

Вместимость: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуем отдохнуть

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko