17 апреля: Мастер-класс по росписи писанок в загородном клубе «Трипольское Солнце»

15.04.16 – 17.04.16
Майстер-клас з написання писанок у заміському клубі «Трипільське Сонце»

З кожним днем ми все ближчі до Великодня, тож наступні творчі заняття в заміському клубі «Трипільське Сонце» ми присвячуватимемо приготуванню до найсвітлішого свята.

Звичай писання писанок знаний усіма слов'янами, та саме нам, українцям, вдалося зберегти це ремесло в первинному вигляді і продовжувати його розвивати з року в рік. Відомо, що ще трипільці малювали писанки, а це – тисячі років тому, і трипільські символи досі є на українських писанках. Як розповідали бабусі, припиняти писати писанки не можна, бо: «Світ існуватиме доти, доки писатимуть писанки». Тобто, ми з Вами несемо відповідальність за існування та добробут цілого світу.

Але чи знаєте Ви, що існує багато видів великодніх яєць: крашанки, дряпанки, шкрябанки, мальованки, крапанки, бісерівки тощо. Про них ми і розповідатимемо на нашій зустрічі. Ми займатимемось магічним дійством під назвою «перетворення звичайного курячого яєчка в оберіг» і власноруч виготовимо писанку.

З Вами буде працювати Олена Видрич – фольклорист, ведуча і організатор народних свят, керівник дитячого фольклорного гурту «Джерельце».

Майстер-клас проходитиме в неділю з 13:00 до 17:00.

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Загородный ресторанно-гостиничный комплекс «Старый Пруд»

Загородный ресторанно-гостиничный комплекс «Старый Пруд»

Выбран как тихая лесная гавань для отдыха вдали от городских тревог и за возможность насладиться любимыми блюдами вне стен ресторана

Банкетный зал недели

Зал «Банкетный Дворец» ресторана «Фортеця»

Зал «Банкетный Дворец» ресторана «Фортеця»

Вместимость – 150 человек; дворик и площадка для выездных церемоний 

Рекомендуем отдохнуть

Загородный мини-отель комплекса Roman'S

Загородный мини-отель комплекса Roman'S

Стоимость номера – от 800₴

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko