За кулисами творческой кухни «Фортеци Гетьмана»

13.03.17
За лаштунками творчої кухні «Фортеці Гетьмана»

Навколо «Фортеці Гетьмана» стоять її вірні охоронці – українські історичні діячі у формі дерев’яних скульптур. Це і Данило Апостол, і Павло Скоропадський, і Петро Дорошенко, і Богдан Хмельницький, і Микита Галаган, і Іван Мазепа. Вони зустрічають кожного гостя і нагадують про наше славнозвісне минуле.

Автором цих неперевершених скульптур є Артем Науменко. Ця людина – талановита від Бога. Він поєднав у своїх творіннях історичні факти разом із своїм унікальним баченням характеру та особистості кожної постаті. Вони захоплюють, приваблюють і ніби промовляють з глибини віків, що все буде добре!

Артем Науменко не лише майстерний скульптор. Він ще й професійний каскадер, актор, чемпіон Європи з кікбоксингу, володар чорного пояса з кіокушин-карате, активний учасник світових поєдинків з боїв за змішаними правилами, а також завзятий байкер. Не дарма говорять, що геніальна людина – геніальна в усьому.

Ми маємо багато гордості і вдячності, що скульптури навколо «Фортеці Гетьмана» створені руками цього майстра. Приходьте помилуватися та зарядитися енергією роду українського!

Новый поставщик в каталоге

Профитекс – Сервис

Профитекс – Сервис

Комплексное оснащение предприятий HoReCa

Поставщик недели

Терраса Бум

Терраса Бум

Товары и услуги для строительства и обустройства террас

Реклама

Новогодние корпоративы

Новогодние корпоративы 2018

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан-пивоварня «Шато»

Ресторан-пивоварня «Шато»

Выбран за круглосуточный спортивно-музыкальный пульс жизни и чувство приближения рождественского настроения в центр Киева

Банкетный зал недели

Банкетный зал-трансформер в гостинично-ресторанном комплексе Terra Nova

Банкетный зал-трансформер в гостинично-ресторанном комплексе Terra Nova

Вместимость: банкет – 80 персон, фуршет – 120 персон; мобильные перегородки

Рекомендуем отдохнуть

Гостиница «Мисливський двір»

Гостиница «Мисливський двір»

Стоимость номеров – от 1240 грн./сутки

Рекомендуем