За кулисами творческой кухни «Фортеци Гетьмана»

13.03.17
За лаштунками творчої кухні «Фортеці Гетьмана»

Навколо «Фортеці Гетьмана» стоять її вірні охоронці – українські історичні діячі у формі дерев’яних скульптур. Це і Данило Апостол, і Павло Скоропадський, і Петро Дорошенко, і Богдан Хмельницький, і Микита Галаган, і Іван Мазепа. Вони зустрічають кожного гостя і нагадують про наше славнозвісне минуле.

Автором цих неперевершених скульптур є Артем Науменко. Ця людина – талановита від Бога. Він поєднав у своїх творіннях історичні факти разом із своїм унікальним баченням характеру та особистості кожної постаті. Вони захоплюють, приваблюють і ніби промовляють з глибини віків, що все буде добре!

Артем Науменко не лише майстерний скульптор. Він ще й професійний каскадер, актор, чемпіон Європи з кікбоксингу, володар чорного пояса з кіокушин-карате, активний учасник світових поєдинків з боїв за змішаними правилами, а також завзятий байкер. Не дарма говорять, що геніальна людина – геніальна в усьому.

Ми маємо багато гордості і вдячності, що скульптури навколо «Фортеці Гетьмана» створені руками цього майстра. Приходьте помилуватися та зарядитися енергією роду українського!

Новый поставщик в каталоге

Поставщик недели

Ивик Формула воды

Ивик Формула воды

Подбор оборудования по очистке воды

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан комплекса «Пуща-Лесная»

Ресторан комплекса «Пуща-Лесная»

Выбран за возможность осязать все красоты природы: вдыхать сосновый аромат, чувствовать прикосновение солнечных лучей, лицезреть панорамный вид на озеро

Блюдо недели

Гранолла с манго и козьим кремом от ресторана Almondo Restaurant & Club

Гранолла с манго и козьим кремом от ресторана Almondo Restaurant & Club

Гранолла – традиционное блюдо жителей Америки. Теперь для того, чтобы отведать его, необязательно лететь в Штаты

Банкетный зал недели

Белый зал ресторана «Нектар»

Белый зал ресторана «Нектар»

Вместимость: банкет – 60 персон, фуршет – 150 персон; оборудован камином

Рекомендуем отдохнуть

Рекомендуем