В комплексе «Трипольское солнце» появился «Трипольский чан»!

05.12.17
Фото 1

Напередодні першого дня зими відбулося відкриття нової послуги готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце» – «Трипільський чан». Отже, з 1 грудня кожен бажаючий може спробувати на собі всі напрями корисних ефектів цієї процедури.

Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, сприяє відновленню після травм і переломів, повертає пружність та еластичність шкірі. Окрім терапевтичної дії, цілюща купіль – це емоційний підйом, покращення настрою та загальної енергії організму, повернення гармонії та рівноваги.

Розігрітий до температури 37-42 градуси, здобрений «трипільськими чарами», чан просто неба готовий прийняти до 8-ми осіб одночасно. Після кожного замовлення воду зливають, чан миють, дезінфікують та готують для нових процедур. За Вашим бажанням наші кваліфіковані банщики додадуть до води настій з цілющих карпатських трав або розслаблюючи ефірні масла.

Замовити послугу «Трипільський чан» можна як додаткову процедуру при замовленні лазні за телефоном: (050) 355-63-08. Вартість – 1000 гривень за годину, мінімальне замовлення становить 2 години.

Фото 3 Фото 2

Предложение недели

Поставщик недели

Амир Фрут

Амир Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Загородный комплекс «Шкипер»

Загородный комплекс «Шкипер»

Выбран как «капитан» самых освежающих заплывов в бассейне и самого расслабляющего отдыха на дрейфующих волнах лета

Банкетный зал недели

«Белый зал» ресторана «Нектар»

«Белый зал» ресторана «Нектар»

Вместимость: банкет – 60 персон, фуршет – 150 персон; оборудован камином

Рекомендуем отдохнуть

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

Стоимость номеров – от 1040 грн./сутки (завтрак и скидка -40% на посещение СПА-цента включены)

Рекомендуем