В комплексе «Трипольское солнце» появился «Трипольский чан»!

05.12.17
Фото 1

Напередодні першого дня зими відбулося відкриття нової послуги готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце» – «Трипільський чан». Отже, з 1 грудня кожен бажаючий може спробувати на собі всі напрями корисних ефектів цієї процедури.

Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, сприяє відновленню після травм і переломів, повертає пружність та еластичність шкірі. Окрім терапевтичної дії, цілюща купіль – це емоційний підйом, покращення настрою та загальної енергії організму, повернення гармонії та рівноваги.

Розігрітий до температури 37-42 градуси, здобрений «трипільськими чарами», чан просто неба готовий прийняти до 8-ми осіб одночасно. Після кожного замовлення воду зливають, чан миють, дезінфікують та готують для нових процедур. За Вашим бажанням наші кваліфіковані банщики додадуть до води настій з цілющих карпатських трав або розслаблюючи ефірні масла.

Замовити послугу «Трипільський чан» можна як додаткову процедуру при замовленні лазні за телефоном: (050) 355-63-08. Вартість – 1000 гривень за годину, мінімальне замовлення становить 2 години.

Фото 3 Фото 2

Поставщик недели

Mayer Trade

Mayer Trade

Комплексное оснащение мебелью для сегмента HoReCa

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан «Карпаты»

Ресторан «Карпаты»

Выбран к разгару горнолыжного сезона как способ напомнить себе и своим близким неповторимый шарм гуцульской кухни

Банкетный зал недели

Большой зал ресторана Paprika

Большой зал ресторана Paprika

Вместимость: банкет – 80 гостей, фуршет – 150 гостей

Рекомендуем отдохнуть

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Стоимость номеров – от 1300 грн./сутки

Рекомендуем