В комплексе «Трипольское солнце» появился «Трипольский чан»!

05.12.17
Фото 1

Напередодні першого дня зими відбулося відкриття нової послуги готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце» – «Трипільський чан». Отже, з 1 грудня кожен бажаючий може спробувати на собі всі напрями корисних ефектів цієї процедури.

Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, сприяє відновленню після травм і переломів, повертає пружність та еластичність шкірі. Окрім терапевтичної дії, цілюща купіль – це емоційний підйом, покращення настрою та загальної енергії організму, повернення гармонії та рівноваги.

Розігрітий до температури 37-42 градуси, здобрений «трипільськими чарами», чан просто неба готовий прийняти до 8-ми осіб одночасно. Після кожного замовлення воду зливають, чан миють, дезінфікують та готують для нових процедур. За Вашим бажанням наші кваліфіковані банщики додадуть до води настій з цілющих карпатських трав або розслаблюючи ефірні масла.

Замовити послугу «Трипільський чан» можна як додаткову процедуру при замовленні лазні за телефоном: (050) 355-63-08. Вартість – 1000 гривень за годину, мінімальне замовлення становить 2 години.

Фото 3 Фото 2

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Реклама

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан «Фигаро»

Ресторан «Фигаро»

Выбран за разнообразие тематических залов и широкую палитру испанских блюд, что способно дарить гостям новые эмоции каждый раз

Банкетный зал недели

«Каминный зал» ресторана «Замок Выдубичи»

«Каминный зал» ресторана «Замок Выдубичи»

Вместимость: банкет – 40 гостей, фуршет – 60 гостей; дизайн интерьера в средневековом стиле, живой камин

Рекомендуем отдохнуть

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko