Ресторация «За двома Зайцями» объявила конкурс на лучшую иллюстрацию для художественного меню

27.08.18 – 01.09.18
Ресторація «За двома Зайцями» оголосила конкурс на кращу ілюстрацію для художнього меню

Оголошуємо конкурс: краща ілюстрація для художнього меню ресторації «За двома Зайцями». Приз: 1000 грн. та річний безлім «зайцівської» кави, а також Ваше ім'я – на всіх ілюстраціях в меню. Піар гарантовано: наш ресторан відвідують тисячі гостей з усього світу. Часто меню (бо воно справжній витвір мистецтва) купують для колекцій чи на подарунки.

Умови: лайк посту + в коментарях (щоб ми знали, що ви готові до участі) – 3–4 ілюстрації в стилі казка/стьоб/ссюреарізм/експресіонізм/фентезі /книжкова ілюстрація/Ваш оригінальний стиль. Головне – креатив, цікаві ідеї та реалізація Вашого творчого бачення. Теми можуть бути різними, але ідея відштовхується від назви ресторації – «За двома Зайцями», однойменної комедії та локації (Андріївський узвіз, підніжжя Андріївської церкви, це ж бо важливе історичне місце для Києва). Чекаємо на ескізи до 1 вересня!

Ескізи направляти на пошту : kiraleony@gmail.com. Потрібно більше інформації – телефонуйте (063) 833-94-16 (Кіра). Чекаємо Ваші ідеї з любов'ю!

Поставщик недели

Промастер

Промастер

Профессиональное оборудование и инвентарь для ресторанов

Реклама

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Загородный комплекс «Петровский Бровар»

Загородный комплекс «Петровский Бровар»

Выбран как уютное место в непосредственной близости к природе, где приятно насладиться последними зимними деньками и уловить первое дыхание весны

Банкетный зал недели

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Вместимость – до 95 гостей; высокий потолок, зимний сад

Рекомендуем отдохнуть

Отель «Совские Пруды»

Отель «Совские Пруды»

Стоимость номеров – от 1200₴/сутки

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko