Ресторация «За двома Зайцями» объявила конкурс на лучшую иллюстрацию для художественного меню

27.08.18 – 01.09.18
Ресторація «За двома Зайцями» оголосила конкурс на кращу ілюстрацію для художнього меню

Оголошуємо конкурс: краща ілюстрація для художнього меню ресторації «За двома Зайцями». Приз: 1000 грн. та річний безлім «зайцівської» кави, а також Ваше ім'я – на всіх ілюстраціях в меню. Піар гарантовано: наш ресторан відвідують тисячі гостей з усього світу. Часто меню (бо воно справжній витвір мистецтва) купують для колекцій чи на подарунки.

Умови: лайк посту + в коментарях (щоб ми знали, що ви готові до участі) – 3–4 ілюстрації в стилі казка/стьоб/ссюреарізм/експресіонізм/фентезі /книжкова ілюстрація/Ваш оригінальний стиль. Головне – креатив, цікаві ідеї та реалізація Вашого творчого бачення. Теми можуть бути різними, але ідея відштовхується від назви ресторації – «За двома Зайцями», однойменної комедії та локації (Андріївський узвіз, підніжжя Андріївської церкви, це ж бо важливе історичне місце для Києва). Чекаємо на ескізи до 1 вересня!

Ескізи направляти на пошту : kiraleony@gmail.com. Потрібно більше інформації – телефонуйте (063) 833-94-16 (Кіра). Чекаємо Ваші ідеї з любов'ю!

Предложение недели

Поставщик недели

Fd-Store

Fd-Store

Дизайн, печать и производство папок для меню

Выпускной 2019

Выпускные вечера-2019

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Загородный гостинично-ресторанный комплекс «Мисливський двір»

Загородный гостинично-ресторанный комплекс «Мисливський двір»

Выбран как зеленый оазис в пределах города, где невероятная чистота природы гармонично сочетается с высочайшим уровнем комфорта

Банкетный зал недели

«Белый мраморный зал» загородного ресторана «Шале»

«Белый мраморный зал» загородного ресторана «Шале»

Вместимость: банкет – 60 гостей, фуршет – 80 гостей

Рекомендуем отдохнуть

Отель «Братислава»

Отель «Братислава»

Стоимость номеров – от 1650 ₴/сутки

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko