Комплекс отдыха «Днепровская Ривьера» приглашает в баню

29.08.18

Якщо Ви хочете відчути всю силу і красу справжньої слов’янської лазні, то Вам – до нас! У комплексі відпочинку «Дніпровська Рив'єра» Ви спробуєте всі традиції пару та відпочинку з користю для душі і тіла.

Запрошуємо до «Голосіївських бань» на березових і дубових дровах в окремо розташованих соснових зрубах з екологічно чистого північного лісу. Всі три зруби – ручної роботи, оформлені з любов'ю.

Банний комплекс складається з трьох бань – «Купецька», «Мисливська» та «Старослов'янська». У наших лазнях працюють справжні знавці банної справи. У парній на березових дровах наші банщики пропарять Вас віником, після чого можна випробувати ручний банний масаж і, звичайно ж, поринути в річку Дніпро для заряду бадьорості та сил. У всіх оздоровчих процедурах ми використовуємо найчистішу артезіанську воду!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Предложение недели

Поставщик недели

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Выпускной 2019

Выпускные вечера-2019

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан «Аристократ» в конгресс-отеле «Пуща»

Ресторан «Аристократ» в конгресс-отеле «Пуща»

Выбран как тихий загородный уголок среди природы, где можно вальяжно насладиться отдыхом и неспешно раствориться в ароматах, звуках и красках лета

Банкетный зал недели

Основной зал ресторана «Владимирский»

Основной зал ресторана «Владимирский»

Вместимость: 80 человек – банкет, 100 человек – фуршет; караоке, сцена, торжественная тканевая драпировка

Рекомендуем отдохнуть

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko