Комплекс отдыха «Днепровская Ривьера» приглашает в баню

29.08.18

Якщо Ви хочете відчути всю силу і красу справжньої слов’янської лазні, то Вам – до нас! У комплексі відпочинку «Дніпровська Рив'єра» Ви спробуєте всі традиції пару та відпочинку з користю для душі і тіла.

Запрошуємо до «Голосіївських бань» на березових і дубових дровах в окремо розташованих соснових зрубах з екологічно чистого північного лісу. Всі три зруби – ручної роботи, оформлені з любов'ю.

Банний комплекс складається з трьох бань – «Купецька», «Мисливська» та «Старослов'янська». У наших лазнях працюють справжні знавці банної справи. У парній на березових дровах наші банщики пропарять Вас віником, після чого можна випробувати ручний банний масаж і, звичайно ж, поринути в річку Дніпро для заряду бадьорості та сил. У всіх оздоровчих процедурах ми використовуємо найчистішу артезіанську воду!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Новый поставщик в каталоге

Посуда-Сервис

Посуда-Сервис

Посуда для дома, кафе, баров и ресторанов

Поставщик недели

Pradex

Pradex

Cовременная мебель и предметы интерьера из искусственного ротанга

Выпускной 2019

Выпускные вечера-2019

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан Tinatin

Ресторан Tinatin

Выбран как утонченно красивое место с изысканной кухней, способное очаровать и оставить по себе самые красочные воспоминания

Банкетный зал недели

Большой зал ресторана Paprika

Большой зал ресторана Paprika

Вместимость: банкет – 80 гостей, фуршет – 150 гостей; стоимость – от 350 гривен с человека

Рекомендуем отдохнуть

Арт-отель «Баккара»

Арт-отель «Баккара»

Стоимость номеров – от 2070 грн./сутки

Рекомендуем