В «Трипольском солнце» состоялся грандиозный «Гал`in ужин»

20.10.18
У «Трипільському сонці» відбувся грандіозний «Гал`in ужин»

4 жовтня у «Трипільському сонці» відбулася унікальна подія світу кулінарії: майже 40 шеф-кухарів з усього світу, міжнародна суддівська колегія Фестивалю кулінарії Best Cook Fest, з’їхались на частування до своєї колеги, міжнародного судді WACS, господині комплексу Галини Лосєвої на «Гал`in ужин».

Як завжди, це була не просто вечеря, а справжній кулінарний спектакль. Емоційна феєрія почалася із зустрічі та екскурсії територією заміським сімейним клубом «Трипільське сонце» продовжилась гарячим виступом шоу Proty nochi та перейшла до головного – до гостинного «трипільського столу».

А тут гостям стало не до жартів, адже калейдоскоп вишуканих страв почавшись, не зупинявся ні на хвилину. Кухня «Трипільського сонця» на чолі з Галиною Іванівною була настроєна вражати, і це вдалося на 100%! «Ще не було такого місця, де б нас так зустрічали!», – скандували захоплені шеф-кухарі континентів.

Виступи Заслуженої артистки України Любові Доброноженко та акордеоніста-віртуоза Олександра Музики стали неочікуваним подарунком, а гончарний майстер-клас від Анатолія Байди – яскравим враженням для іноземних гостей.

Дякуємо Українському кулінарному союзу, організатору Фестивалю Best Cook Fest за плідну співпрацю, а івент-агенції Trypillya Event за професійну організацію міжнародної зустрічи кулінарів.

Предложение недели

Поставщик недели

Промастер

Промастер

Профессиональное оборудование и инвентарь для ресторанов

Реклама

Выпускной 2019

Выпускные вечера-2019

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан загородного комплекса «Петровский Бровар»

Ресторан загородного комплекса «Петровский Бровар»

Выбран за экологичность архитектуры, красоту ландшафтов и теплоту старославянской кухни, что в комплексе создает чувство расслабления и радости

Банкетный зал недели

«Белый зал» с камином в ресторане «Нектар»

«Белый зал» с камином в ресторане «Нектар»

Вместимость: банкет – 60 человек, фуршет – 150 человек; живой камин

Рекомендуем отдохнуть

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

Стоимость номеров – от 1364 ₴/сутки (включен завтрак и посещение SPA-центра)

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko