Лето в Gvozdoff продолжается: в поисках ярких впечатлений

02.09.19
Фото 1

Gvozdoff відкриває свої двері, немов обійми, запрошуючи гостей відпочити і цікаво провести час. Не обіцяючи золоті гори, ми гарантуємо, що ви відвезете з собою щось більш цінне – чудові спогади. Для кожного вони будть свої, але обов’язково найяскравіші!

Якщо ви не бажаєте пропустити жодної хвилини свого життя, тоді прогулянки лісом на велосипедах і самокатах припадуть вам до душі. Діти можуть провести час на більш сучасній техніці – гіробордах, гіроскутерах або моноколесі. Також біля центрального входу розкинулися тенісні корти і футбольні поля, що закликають до рухливих ігор.

Фото 2

Gvozdoff створений для сімейного відпочинку: малюки обов’язково оцінять ігровий майданчик, підлітки зможуть «підкорити» ролики або освоїти скейт, а інструктори школи ім в цьому допоможуть.

Закохані пари і молодята зможуть зануритися з головою в атмосферу повного релаксу. Все просякнуте духом романтики: відпочинок біля мальовничого озера, неспішні прогулянки, незабутні світанки і заходи.

Як щодо незабутньої кулінарної насолоди в ресторані «Провінція»? Меню від шеф-кухаря та освіжні напої обіцяють захопливу подорож до світу вишуканих страв. Ви зможете відкрити для себе море смакових поєднань, повітряну невагомість десертів і прокласти свій власний кулінарний маршрут!

Девіз Gvozdoff: «Ми створюємо Ваші найтепліші спогади». Зелень пейзажів, що засліплює, стежки залиті сонцем, п’янкий аромат квітучих дерев – все це живе втілення захоплення і радості життя!

Фото 3 Фото 4

Предложение недели

Поставщик недели

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Загородный ресторанный комплекс «Старый Пруд»

Загородный ресторанный комплекс «Старый Пруд»

Выбран как одно из живописнейших мест, где можно сполна насладиться тихой элегией осени...

Банкетный зал недели

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Вместимость – до 95 гостей; двухэтажный холл, балконы, зимний сад

Рекомендуем отдохнуть

Отель «Совские Пруды»

Отель «Совские Пруды»

Стоимость номеров – от 1200 ₴/сутки

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko