Празднование Дня рождения РГК «Триполье»

09.11.12

3 листопада нам виповнилося 6 років! Увесь цей час РГК «Трипілля» радував дорогих гостей не тільки смачними та корисними стравами, а й своїм теплом. На святкуванні Дня народження ми були раді бачити наших постійних гостей із сім’ями, яких знаємо так багато років… На наших очах росла їх малеча. Були раді, що приїхали на свято й нові гості!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Фото 5 Фото 6

Підтримуючи традицію весело святкувати усі свята – й цього року ми не відступили від веселощів і темою вечора стали розмови «Про що говорять трипільці!». Запросили ми комедійний квартет «Брати Райт», чарівних дівчат з етнічного бенду Exotic Erotique, запальних африканських барабанщиків Noir Alliance та гурт «Студконцерт». А шеф-кухар Вадим Підпокровний для гостей підготував захоплююче кулінарне шоу – приготував він найсмачніше «Свинне стегно в хлібі».

Фото 7 Фото 8

Фото 9 Фото 10

На правах іменинника РГК «Трипілля» не міг залишити без подарунків своїх гостей – головним призом вечора стали два сертифікати на святкування Нового року в «Трипіллі».

Дорогі наші гості, дякуємо вам за те, що розділили з нами наше свято. Завжди раді бачити Вас у «Трипіллі»! Приїжджайте до нас із сім’єю, друзями, колегами – сердечно зустрінемо й смачно нагодуємо!

Предложение недели

Поставщик недели

Fd-Store

Fd-Store

Дизайн, печать и производство папок для меню

Выпускной 2019

Выпускные вечера-2019

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан Choice

Ресторан Choice

Лучший выбор для любителей универсального пространства для отдыха: гурманов, почитателей кальяна, звезд караоке, счастливых родителей...

Банкетный зал недели

Банкетный зал на воде в комплексе «Днепровская Ривьера»

Банкетный зал на воде в комплексе «Днепровская Ривьера»

Вместимость – до 250 человек; место для выездной церемонии, причал для яхт, песчаный пляж у реки и бассейн

Рекомендуем отдохнуть

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

СПА-отель «Мисливський двір» 3*

Стоимость номеров – от 1364 ₴/сутки (включен завтрак и посещение SPA-центра)

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko