Празднование Дня рождения РГК «Триполье»

09.11.12

3 листопада нам виповнилося 6 років! Увесь цей час РГК «Трипілля» радував дорогих гостей не тільки смачними та корисними стравами, а й своїм теплом. На святкуванні Дня народження ми були раді бачити наших постійних гостей із сім’ями, яких знаємо так багато років… На наших очах росла їх малеча. Були раді, що приїхали на свято й нові гості!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Фото 5 Фото 6

Підтримуючи традицію весело святкувати усі свята – й цього року ми не відступили від веселощів і темою вечора стали розмови «Про що говорять трипільці!». Запросили ми комедійний квартет «Брати Райт», чарівних дівчат з етнічного бенду Exotic Erotique, запальних африканських барабанщиків Noir Alliance та гурт «Студконцерт». А шеф-кухар Вадим Підпокровний для гостей підготував захоплююче кулінарне шоу – приготував він найсмачніше «Свинне стегно в хлібі».

Фото 7 Фото 8

Фото 9 Фото 10

На правах іменинника РГК «Трипілля» не міг залишити без подарунків своїх гостей – головним призом вечора стали два сертифікати на святкування Нового року в «Трипіллі».

Дорогі наші гості, дякуємо вам за те, що розділили з нами наше свято. Завжди раді бачити Вас у «Трипіллі»! Приїжджайте до нас із сім’єю, друзями, колегами – сердечно зустрінемо й смачно нагодуємо!

Предложение недели

Поставщик недели

Посуда-Сервис

Посуда-Сервис

Посуда для дома, кафе, баров и ресторанов

Реклама

Новогодние корпоративы

Новогодние корпоративы 2020

Выпускной 2020

Выпускные вечера-2020

Реклама 2

Рассылка

Подписавшись на нашу рассылку, вы сможете получать все новости Restoran.UA в разделе «Киев». Рассылка выходит ежедневно Также вы можете следить за нашими новостями при помощи RSS ленты или Twitter

Заказ банкетов

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан недели

Ресторан «Провинция на Днепре»

Ресторан «Провинция на Днепре»

Выбрана за свежий морозный воздух в сочетании с теплом уютных залов и за яркую атмосферу приближающихся праздников

Банкетный зал недели

Ресторан отеля «Совские Пруды»

Ресторан отеля «Совские Пруды»

Вместимость: банкет – 80 человек, фуршет – 100 человек; первый этаж, выход в лобби-бар и летнюю террасу, светлые пастельные тона в дизайне интерьера

Рекомендуем отдохнуть

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Стоимость номеров – от 1800₴/сутки

Рекомендуем

Реклама

Zolotarenko