Про проект

08.12.2003

Restoran.UA - це найбільше і авторитетніше інтернет-видання про ресторани в Україні. Щодня сайт відвідує понад 4 000 читачів, а щомісячна аудиторія сайту становить більше 100 000 чоловік.

Restoran.UA почав свою роботу 8 грудня 2003 року в співдружності з провідним ресторанним порталом Росії Restoran.RU.

На сьогоднішній день Restoran.UA є найяскравішою зіркою в сузір'ї інтернет-проектів компанії Преміум Груп Юкрейн.

Сайт містить ілюстровані каталоги кращих закладів громадського харчування України.

Ресторани, Банкетні зали, Кейтерингові компанії, фірми що займаються Доставкою їжі а також виробники Тортів на замовлення, мають можливість представити інформацію про себе зацікавленим читачам сайту.

На сторінках сайту щоденно публікуються новини від кращих ресторанів України, в тому числі: Афіша подій, Акції та Спеціальні пропозиції.

Команда професійних журналістів та фотографів створює статті для сайту: Майстер-класи від шеф-кухарів, Інтерв'ю з діячами ресторанного бізнесу, Фото-звіти про проведені заходи, ресторанну критику, Тематичні огляди та інші редакційні матеріали.

Не секрет, що інтернет сьогодні переповнений непотрібною, застарілою та неякісною інформацією. Творчий колектив, що працює над підтримкою і розвитком сайту Restoran.UA послідовно бореться за чистоту Інтернету.

На відміну від безлічі недобросовісних інтернет ресурсів, що приховують реальні джерела своєї відвідуваності, ми вважаємо неприпустимим закривати інформацію про відвідувачів нашого сайту. Ви завжди можете дізнатися:

і багато іншого, що дозволяє оцінити не тільки кількість "заходів" на сайт, але і якість аудиторії сайту.

За запитом наших клієнтів ми надаємо докладний звіт за результатами виконаної для них роботи.

Щомісяця ми додаємо нові функціональні можливості для відвідувачів сайту. При цьому наші ціни залишаються незмінними.

Просте та обгрунтоване ціноутворення дозволяє будь-якому зацікавленому користувачеві скористатися нашими унікальними послугами. Ми працюємо за твердими цінами - не торгуємося і не даємо знижок.

З приводу розміщення інформації на сайті та співпраці звертайтеся до нас через форму зворотного зв'язку або за телефоном +38 044 233-11-99.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Реклама

 

Реклама

 

Реклама

Zolotarenko