Мережа ресторанів Поплавського визнана найкращою в номінації «Еко»

10.12.2015
Сеть ресторанов Поплавского признана лучшей в номинации «Эко»

Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата» в номінації «Еко» визнана Асоціацією кулінарів України «Найкращим рестораном української кухні 2015 року». Кубок та диплом переможця урочисто вручив Михайлу Поплавському Президент Асоціації кулінарів України Михайло Пересічний.

«Батьківська хата» завоювала прихильність, завдяки популяризації національної кухні. У ресторанах мережі дотримуються популярного в сучасній світовій кулінарії напряму simple cuisine – проста натуральна їжа з екологічно чистих продуктів. Це новий погляд на українську національну кухню з європейської точки зору», – відзначив він.

«Власний замкнутий цикл виробництва продуктів здорового харчування «від поля до столу» – це трудомісткий і складний процес, яким ми займаємося вже 15 років. Основна мета – ефективна логістика, вирощування, виготовлення і забезпечення ресторанів еко-продуктами. І ми цього досягли! Створена власна торгівельна марка фермерських еко-продуктів «ПополавОК». Вся продукція мережі прошла сертифікацію і відповідає європейським вимогам, показникам якості та екологічності. Підписані угоди про експорт в країни ЄС. Ми виходимо на європейський ринок вже з січня 2016 року», – повідомив Михайло Поплавський.

Керівництво мережі еко-ресторанів уклало угоди про надання франчайзингу, по яких «Батьківська хата» буде широко представлена в європейських країнах. Команда фахівців мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» готується презентувати страви національної кухні на конференції президентів кулінарних асоціацій країн Європи у Франкфурті-на-Майні (квітень, 2016 років). У вересні 2016 року вони продемонструють кулінарне мистецтво на міжконтинентальному рівні Всесвітнього конгресу кулінарних союзів (Афіни, Греція).

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko