Мережа ресторанів Поплавського визнана найкращою в номінації «Еко»

10.12.2015
Сеть ресторанов Поплавского признана лучшей в номинации «Эко»

Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата» в номінації «Еко» визнана Асоціацією кулінарів України «Найкращим рестораном української кухні 2015 року». Кубок та диплом переможця урочисто вручив Михайлу Поплавському Президент Асоціації кулінарів України Михайло Пересічний.

«Батьківська хата» завоювала прихильність, завдяки популяризації національної кухні. У ресторанах мережі дотримуються популярного в сучасній світовій кулінарії напряму simple cuisine – проста натуральна їжа з екологічно чистих продуктів. Це новий погляд на українську національну кухню з європейської точки зору», – відзначив він.

«Власний замкнутий цикл виробництва продуктів здорового харчування «від поля до столу» – це трудомісткий і складний процес, яким ми займаємося вже 15 років. Основна мета – ефективна логістика, вирощування, виготовлення і забезпечення ресторанів еко-продуктами. І ми цього досягли! Створена власна торгівельна марка фермерських еко-продуктів «ПополавОК». Вся продукція мережі прошла сертифікацію і відповідає європейським вимогам, показникам якості та екологічності. Підписані угоди про експорт в країни ЄС. Ми виходимо на європейський ринок вже з січня 2016 року», – повідомив Михайло Поплавський.

Керівництво мережі еко-ресторанів уклало угоди про надання франчайзингу, по яких «Батьківська хата» буде широко представлена в європейських країнах. Команда фахівців мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» готується презентувати страви національної кухні на конференції президентів кулінарних асоціацій країн Європи у Франкфурті-на-Майні (квітень, 2016 років). У вересні 2016 року вони продемонструють кулінарне мистецтво на міжконтинентальному рівні Всесвітнього конгресу кулінарних союзів (Афіни, Греція).

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Fd-Store

Fd-Store

Дизайн, друк і виробництво папок для меню

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан Choice

Ресторан Choice

Найкращий вибір для любителів універсального простору для відпочинку: гурманів, шанувальників кальяну, зірок караоке, щасливих батьків...

Банкетний зал тижня

Банкетний зал на воді в комплексі «Дніпровська Рив'єра»

Банкетний зал на воді в комплексі «Дніпровська Рив'єра»

Місткість – до 250 чоловік; місце для виїзної церемонії, причал для яхт, піщаний пляж біля річки та басейн

Рекомендуємо відпочити

СПА-готель «Мисливський двір» 3*

СПА-готель «Мисливський двір» 3*

Вартість номерів – від 1364 ₴/доба (включений сніданок та відвідини SPA-центру)

Реклама

Zolotarenko