Презентація осінньої експозиції Art Corner у Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Rus

21.09.2017
Презентація осінньої експозиції Art Corner у Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Rus

В рамках співпраці Premier Hotels and Resorts з «Мистецьким Арсеналом» по проекту «Фестиваль молодих українських художників» відбудеться презентація осінньої експозиції Art Corner. Будуть представлені проекти-інтервенції художників – Олександра Курмаза, Євгенія Никифорова, Катерини Єрмолаєвої, В'ячеслава Полякова та Олени Субач.

Офіційне відкриття експозиції відбудеться 20 вересня в Premier Palace Hotel та Premier Hotel Lybid і триватиме до 29 жовтня.

Art Corner – проект української мережі готелів Premier Hotels and Resorts, покликаний познайомити гостей з творчістю сучасних українських художників, музикантів, дизайнерів, дозволити доторкнутися до історії і місцевих традицій, а також створити в готелях мережі атмосферу культурного центру. Завдяки об'єднанню готелів з мистецтвом, гості можуть спостерігати арт-об'єкти не тільки в галереях і музеях міста, а й в холах і ресторанах готелів.

Презентація робіт вже 20 вересня у Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus та Premier Hotel Lybid. Виставка триватиме до 29 жовтня. Не пропустіть!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko