Восьме мартіні

08.03.2015

Вони вважають, що ми – не вміємо рахувати. Пф! Не сумнівайтеся: ми точно пам'ятаємо, яке сьогодні березня. Хоча ми не точно пам'ятаємо, котре за сьогодні мартіні... Рахувати до восьми можна спробувати навчитися тостами. Бо яблука, землекопи та метри мідного дроту не надихають.

Ну, по 8 за 8, до дна! Але бажано при цьому манірно вип'ячуючи свою беззастережну цнотливість.

  • Восьмое мартини
    Перше мартіні – за весну. Це стратегічна точка перетину зимових розпродажів із літньою дієтою.
  • Друге мартіні – за перше! Солодкий смаколик, чорт забирай...
  • Третє мартіні непомітно тоне в жвавому жіночому щебетанні: то з винирюванням окремих уривків слів та сенсів, то з глибоководним зануренням їх в небуття. То дробом стокатто, то мазками легато нашаровуються на звукові хвилі побут, сім'я, будинок, гроші, – все це покришено в загальний дискусійний салат і... запито мартіні!
  • Четверте мартіні – за нас: у будь-якому віці – дівчат, при будь-якому характері – кошенят, при будь-якій статурі – метеликів.
  • П'яте мартіні – за мужиків. Абстрактне моделювання, фінансове планування, основи педагогіки, з легким романтичним дискурсом. 
  • Шосте мартіні – за мужиків, але вже в анатомо-фізіологічному аспекті. Порівняльний аналіз та синтез з елементами видачі бажаного за дійсне.
  • Сьоме мартіні – вже нечленороздільно, але за щось безмежно позамежне. 
  • Восьме мартіні – за красиву ранню зорю крізь ресторанні вікна, за мінімум пропущених, за максимум недопущених, але при цьому безумовно колінноприклонних, за в результаті світлу голову та ясні очі, готові незабаром сприймати перші оберемки запашних абрикосових суцвіть...
Назва Адреса

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko