Весняний сонцекльош

11.03.2013
Весенний солнцеклеш

Прийшла і скуйовдила сонний зимовий спокій: сліпуче зблиснула небесним оком, хвилююче розпрямила «накрохмалену» бахрому млинцевої спіднички, кокетливо розсипала яскраво-червону низку зернистої ікри – як тут чемно не підібрати? А парфум, парфум то який! Ніжний, вершковий, золотисто-злаковий. А Вас Масляниця бува не в такому вбранні відвідала?

Готуйтеся зустрічати цю березневу пустунку: з 11 по 17 березня час та простір охопить найрозгульніше народне свято – Масляниця.

Фото 2

Ще древні слов'яни-язичники, що надавали всім природним явищам людську подобу, проводжали так студену зиму, християни услід за ними запам'ятовували так смак скоромної їжі та шум бурхливих веселощів перед початком Великого посту. І навіть ми готові хоч зараз виплутатися із соціальних мереж, щоб нагріти духовку та спекти млинці, поки весна натопить повітря і спече нам сонце.

Але, звичайно, оскільки свято це – традиційно масове, народне, «хуторське», то набагато цікавіше надіти ворсисті рукавички та вибратися на відкритий простір: приєднатися до загального гуляння, погорланити фольклорні пісні, розрум'янившись, з вітерцем прокотитися на санях, – одним словом, закрутитися в цьому весняному сонцекльоші.

Кашу маслом не зіпсуєш. Ну а березневу снігову кашу Масляницею лише прикрасиш! Всюди тепло, заклично тліють вогнища народних гулянь, пихтять привітною парою в останній колючий морозець – долучайтеся!

Назва Адреса

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko