Препаті всією офісною раттю!

27.11.2013
Препати всей офисной ратью!

Корпоратив можна сміливо назвати генеральною репетицією перед новорічною ніччю. Своєрідним «препаті», а в специфіці українських реалій – навіть краш-тестом. Не кожен проходить це випробування з гідністю – не втративши обличчя... в салаті.

Але з іншого боку, коли б не він, ми б, може, так і не дізналися, який багатогранний та експресивний наш пухкощокий мовчазний сусід по робочому столу, – як запально декламує він вірші незв'язною мовою, люто притрушуючи шевелюрою, і як відчайдушно танцює сальсу далеко за опівніч на очах у приголомшеного таксиста. Навіть би і не здогадувалися, що сором'язлива касирка така зухвала «фам фаталь» у своєму імпровізованому стриптизі біля водостічної труби після невеликого алкогольного допінгу. А головне, перебували б у прикрому невіданні відносно всіх благочинних якостей свого зазвичай скептичного боса, який, виявляється, на дозвіллі і котиків бездомних біля під'їзду підгодовує, і безмежно сумує за гаряче улюбленою бабусею.

Так і залишилися би всі ці герої невидимого фронту всього лише непізнаними об'єктами в буденному марші корпоративного війська, коли б не він... корпоратив!

Назва Адреса

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Посуд-Сервіс

Посуд-Сервіс

Посуд для дому, кафе, барів і ресторанів

Реклама

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Провінція на Дніпрі»

Ресторан «Провінція на Дніпрі»

Вибрана за свіже морозне повітря у поєднанні з теплом затишних залів і за яскраву атмосферу свят, що наближаються

Банкетний зал тижня

Ресторан готелю «Совські Ставки»

Ресторан готелю «Совські Ставки»

Місткість: банкет – 80 осіб, фуршет – 100 осіб; перший поверх, вихід до лобі-бару та літньої тераси, світлі пастельні тони в дизайні інтер'єру

Рекомендуємо відпочити

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1800₴/доба

Реклама

Zolotarenko