Препаті всією офісною раттю!

27.11.2013
Препати всей офисной ратью!

Корпоратив можна сміливо назвати генеральною репетицією перед новорічною ніччю. Своєрідним «препаті», а в специфіці українських реалій – навіть краш-тестом. Не кожен проходить це випробування з гідністю – не втративши обличчя... в салаті.

Але з іншого боку, коли б не він, ми б, може, так і не дізналися, який багатогранний та експресивний наш пухкощокий мовчазний сусід по робочому столу, – як запально декламує він вірші незв'язною мовою, люто притрушуючи шевелюрою, і як відчайдушно танцює сальсу далеко за опівніч на очах у приголомшеного таксиста. Навіть би і не здогадувалися, що сором'язлива касирка така зухвала «фам фаталь» у своєму імпровізованому стриптизі біля водостічної труби після невеликого алкогольного допінгу. А головне, перебували б у прикрому невіданні відносно всіх благочинних якостей свого зазвичай скептичного боса, який, виявляється, на дозвіллі і котиків бездомних біля під'їзду підгодовує, і безмежно сумує за гаряче улюбленою бабусею.

Так і залишилися би всі ці герої невидимого фронту всього лише непізнаними об'єктами в буденному марші корпоративного війська, коли б не він... корпоратив!

Назва Адреса

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko