Всім Шимпанзського!

22.11.2015

Зимние праздники 2016

Ось, коли не соромно скотитися вниз на пару еволюційних сходинок! Весело та стрімголов, як зі снігової гірки. Новорічний період – час, коли цілком навіть дозволено солідному гомо сапієнсу трохи помавпувати, посилаючись на дань пошани символу прийдешнього року.

Вогняна Мавпа всією своєю істотою натякає, що в 2016-ом нам варто наполегливо добувати із себе вогонь натхнення, а також, згідно з антропогенезом, продовжувати удосконалювати знаряддя праці і винаходити зі всіма спільну мову.

Що ж, пропонуємо спочатку всією своєю корпоративною зграєю «накотити» пару бананів, зводити на дитяче свято своїх дрібних мавпенят, і, врешті, у найбільш довгоочікувану ніч року – підняти тост за доброго Дідуся Дарвіна.

Бажаємо всім під час свят залишатися людьми розумними та прямоходящими, а після – залишитися в змозі все бачити, все чути і про все говорити.

Новогодние корпоративы

Новогодняя ночь

Акции и скидки

Детские праздники

Праздничные блюда на заказ

Новогодние подарки

Назва Адреса

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko