Мир, труд, рай!

01.05.2016

Комуністична маївка як ода праці парадоксально зустрілася цього року зі строгою релігійною забороною працювати. 1 травня зустрічаємо світле свято Воскресіння Христового!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Мир, труд, рай!

Великдень виразно чують носом. Ці теплі здобні запахи, пронизані ваніллю та цедрою, оповиті тонкими ароматами квітучого бузку і сконденсованої вологи, – незрівнянний святковий парфюмерний набір...

Великдень жадібно охоплюють оком. Чечітка барв! Строкаті присипки, кольорові писанки, і все це на тлі буйних трав і трепетних бутонів.

У Іеликодня є свій набір звуків. Спочатку таємниче відлуння церковних псалмів та наспівів, потім – асорті з пташиного щебету і дитячих захоплених вересків. Такі натхненні ноти весна ставить на свій пюпітр!

І, нарешті, Великдень відчувають серцем. Плазма теплого світла по тілу, розпираюче зсередини відчуття радості та всепрощення, невидимий купол світла та спокою над нашими родинами. Але це вже сокровенні внутрішні порухи, крупиці особистого духовного досвіду.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Так не дозволяйте ж підступному побуту позбавити Вас сил і відібрати дорогоцінні частинки всієї цієї багатої гамми свята! Просто скоріше вибирайте місце, де хотілося б виявитися, і смаки, якими хотілося б насолодитися:

Великодні частування

Пасхальные угощения

Травневі вихідні

Пасхальные выходные

Назва Адреса

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko