Ab ovo

14.03.2017
Ab ovo

Ну, нарешті ми «вилупилися» зі своїх шуб та шапок, і повні рішучості, синхронно з навколишнім пейзажем, почати нове життя. Прокинулися, стрепенулися і бігаємо по магазинах і салонах, щоб покритися строкатими барвами як великодня писанка. 16 квітня відзначаємо торжество життя – прекрасне весняне свято!

Всі знають про те, що Великдень – дата християнського календаря, і здивувати історією його появи кого-небудь вельми важко. Але не всім відомо, що атрибутика, яку він успадкував, набагато давніша і цікавіша, ніж прийнято вважати.

Візьмемо яйце. З цим овальним предметом пов'язаний один із найдревніших космогонічних міфів, що існують буквально в усіх куточках Земної кулі. В основі легенд багатьох народів Світове яйце спочатку плавало у водах Світового океану, і саме після його дозрівання на світ народився Всесвіт.

Пасха теж не так проста. Випічка має вельми своєрідну форму, помічали? А все тому, що в язичницькі часи цей здобний виріб символізував чоловіче начало. Його, разом із крашанками, мали звичай по весні заривати в землю-матінку, що символізувало акт зачаття і обіцяло гарний урожай. Екстравагантний факт, враховуючи, що все це добро ми простодушно несемо святити в церкву...

Як би там не було, Великдень в наші дні починає цикл весняних свят і знаменує собою відкриття сезону пікніків-шашликів. Коли вся зелень довкола вилуплюється зі своїх шкаралуп буквально щогодини, так важко бути працездатним! Необхідні хоч декілька днів, щоб встигнути уловити ці нескінченно зворушливі перетворення і розділити радість із близькими – лимонно-салатову на колір і волого-теплу на дотик.

Замовити великодній кошик!

Заказать пасхальную корзинку!

Загуляти на великодні вихідні!

Загулять на пасхальные выходные!

Назва Адреса

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko