П'ятий елемент

14.02.2013
Пятый элемент!

Навіть закрившись у чотирьох стінах, ми тайком схрещуємо три пальці в німому проханні «вгору», щоб двома широко розкритими очима відшукати одного-єдиного, хто ознаменував би собою той самий «п'ятий елемент», оспіваний кіновитвором Люка Бессона. 14 лютого, відзначаючи День Святого Валентина – заступника всіх закоханих, людство за допомогою всіляких шоколадно-квіткових хитрощів віддає шану тій ефемерній субстанції, яка є мало не єдино реальним фактом у непізнаному протіканні біологичного життя, – коханню.

...любити можна палко, гнівно та відчайдушно, метаючи вогненні кулі і змітаючи похмурі умовності, – «ерос». 

...а можна любити плавно, млосно, обширно розтікаючись на час та відстань, обволікаючи об'єкт прихильності в'язким «гольфстрімом» турботи й ласки, – «сторге».  

...любити можна і цілком приземлено, але зате настільки міцно, твердо й надійно, що в хаосі Всесвіту кремінь цієї постійності стає найдорогоціннішим з каменів, – «філія». 

...любити навіть можна легко, повітряно і куртуазно, то граючи з почуттями в хованки, то несподівано – в шахи, але все-таки сумно підпираючи підборіддя у відсутності предмету обожнювання, – «людус».

Алхимия чувств

Форми кохання намагалися осмислити ще древні греки, що так любили все систематизувати. Але яка б не була алхімія Ваших відчуттів, без них все осмислене – що горить, тече або віє, – блякне та обезбарвлюється.

Внесіть пучок яскравих барв у будні – подаруйте коханим мрійливий вечір 14 лютого в одному з цих теплих затишних місцинок:

Назва Адреса

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Вибраний як чудова платформа для проведення вечірок, зустрічей із друзями та просто смачного безтурботного проведення часу!

Банкетний зал тижня

Банкетний зал ресторану Roman’S

Банкетний зал ресторану Roman’S

Місткість: банкет – 120 персон, фуршет – 300 персон; мансардний поверх, окремий вхід, 4 балкони

Рекомендуємо відпочити

Готель «Совські Ставки»

Готель «Совські Ставки»

Вартість номерів – від 1200₴/доба

Реклама

Zolotarenko