П'ятий елемент

14.02.2013
Пятый элемент!

Навіть закрившись у чотирьох стінах, ми тайком схрещуємо три пальці в німому проханні «вгору», щоб двома широко розкритими очима відшукати одного-єдиного, хто ознаменував би собою той самий «п'ятий елемент», оспіваний кіновитвором Люка Бессона. 14 лютого, відзначаючи День Святого Валентина – заступника всіх закоханих, людство за допомогою всіляких шоколадно-квіткових хитрощів віддає шану тій ефемерній субстанції, яка є мало не єдино реальним фактом у непізнаному протіканні біологичного життя, – коханню.

...любити можна палко, гнівно та відчайдушно, метаючи вогненні кулі і змітаючи похмурі умовності, – «ерос». 

...а можна любити плавно, млосно, обширно розтікаючись на час та відстань, обволікаючи об'єкт прихильності в'язким «гольфстрімом» турботи й ласки, – «сторге».  

...любити можна і цілком приземлено, але зате настільки міцно, твердо й надійно, що в хаосі Всесвіту кремінь цієї постійності стає найдорогоціннішим з каменів, – «філія». 

...любити навіть можна легко, повітряно і куртуазно, то граючи з почуттями в хованки, то несподівано – в шахи, але все-таки сумно підпираючи підборіддя у відсутності предмету обожнювання, – «людус».

Алхимия чувств

Форми кохання намагалися осмислити ще древні греки, що так любили все систематизувати. Але яка б не була алхімія Ваших відчуттів, без них все осмислене – що горить, тече або віє, – блякне та обезбарвлюється.

Внесіть пучок яскравих барв у будні – подаруйте коханим мрійливий вечір 14 лютого в одному з цих теплих затишних місцинок:

Назва Адреса

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Лодмар Україна

Лодмар Україна

Продаж, постачання, обслуговування та ремонт професійного обладнання

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанний комплекс «Старий Ставок»

Заміський ресторанний комплекс «Старий Ставок»

Вибраний як одне з найбільш живописних місць, де можна сповна насолодитися тихою елегією осені...

Банкетний зал тижня

Банкетний зал центру відпочинку «Європа»

Банкетний зал центру відпочинку «Європа»

Місткість – до 95 гостей; двоповерховий хол, балкони, зимовий сад

Рекомендуємо відпочити

Готель «Совські Ставки»

Готель «Совські Ставки»

Вартість номерів – від 1200 ₴/доба

Реклама

Zolotarenko