Amici-mi

Тип: Ресторан
Кухня: Італійська, Європейська
Адреса: м. Київ, вул. Олеся Гончара, 67 - ресторан закрито

Ресторан закрито

Фото 1

Італійці знаються на їжі та винах. З першого ковтка вони відрізняють великого вино від ординарного і з першої ложки – правильний ресторан від рядового. Але якщо вдасться виявити правильний заклад, в цьому випадку мова піде вже не просто про дружбу – це відчуття здатне перерости в любов. У випадку з «Amici Mi» ця любов стане напевно взаємною.

Фото 2

Що ж вирізнє ресторан «Amici Mi», розташований на вулиці Гончаря? Головне, на наш погляд, – це чітка, виразна концепція. Тут правильне італійське меню і хороша винна карта. Тут стильний дизайн, якісне обслуговування і справедливі ціни. І тут абсолютно відсутній пафос і претензії здаватися чимось більшим. Інтер'єр – витвір відомого в столиці харків'янина Дроздова.

Назва ресторану «Amici Mi» пов'язана з дружбою, а отже з теплим, невимушеним

Фото 3

спілкуванням. Саме атмосфера – одна з головних фішок закладу. Можна гарантувати, що кожен гість тут почуватиметься добре і затишно. Чорно-білу кольорову гаму пом'якшує світло захованих в ніші світильників, живими квітами, складними узорами стін і чудовим видом на вулицю. Все разом дарує відчуття комфорту, і звідси не хочеться йти.

Фото 4

У «Amici Mi» добре завітати компанією, обговорити справи за чашкою кави (тут 10 видів цього напою), повечеряти в романтичній атмосфері з коханою людиною. Для романтичної вечері це місце здається найбільш вдалим, оскільки тут панує смак і відчуття стилю, які взагалі рідко зустрічаються.

Меню «Amici Mi» відрізняється яскравим італійським акцентом. Тут також можна знайти блюда європейської кухні та навіть елементи східних кулінарних традицій. Втім, невелика картка меню «Amici Mi» складена настільки продумано і гармонійно, що викликає захоплення у всіх, зокрема у італійських гостей. Рекомендуємо спробувати місцевий тартар з телятини з корнішонами, карпаччо з телятини з лігурійським Песто, різотто з лісовими грибами, домашню пасту, яку готують самі з особливої італійської муки.

Тут взагалі не довіряють напівфабрикатам і стараються всі робити самі: випікають свій хліб, виготовляють власний шоколад, цукерки, морозиво, сорбети. Кондитерське мистецтво «Amici Mi» заслуговує на окремі теплі слова. Знаменитий в Україні і за її межами Майстер, у якого замовляють торти найзнаменитіші люди країни, працює також для «Amici Mi», тому гріх не спробувати тістечко або не замовити тортик з нагоди будь-якого свята.

Адреса: м. Київ, вул. Олеся Гончара, 67 - ресторан закрито
Тип: Ресторан
Кухня: Італійська, Європейська
Меню: Гриль
Пропозиції: Сніданки
Особливості: Літній майданчик/тераса

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Вибраний як чудова платформа для проведення вечірок, зустрічей із друзями та просто смачного безтурботного проведення часу!

Банкетний зал тижня

Банкетний зал ресторану Roman’S

Банкетний зал ресторану Roman’S

Місткість: банкет – 120 персон, фуршет – 300 персон; мансардний поверх, окремий вхід, 4 балкони

Рекомендуємо відпочити

Бізнес-готель заміського клубу «Трипільське сонце»

Бізнес-готель заміського клубу «Трипільське сонце»

Вартість номерів – від 1200₴/доба (сніданок включено)

Реклама

Zolotarenko