Best Fashion Awards

22.04.2010

20 квітня за підтримки Міжнародної меценатської організації Олександра Онищенка у культурно-мистецькому комплексі «Мистецький Арсенал» відбулася церемонія вручення Першої української премії в галузі моди – Best Fashion Awards. Засновники Best Fashion Awards – оргкомітет Ukrainian Fashion Week та сім'я ресторанів «Козирна Карта» зібрали українських дизайнерів, видатних та активних членів нашого суспільства, для вручення премії. Ця акція стала визначною подією у країні не тільки за своєю найкреативнішою постановкою, але й за суспільним значенням.

Фото 1 Фото 2

Головна мета Премії Best Fashion Awards – об’єктивно визначити і представити лідерів української моди національному та міжнародному загалу. Гідно відзначити досягнення дизайнерів у розвитку моди, створенні фешн-індустрії та у сприянні позитивного іміджу України за кордоном. Премія покликана підвищувати авторитет українських модельєрів у державі та надихати дизайнерів у творчому пошуку і фаховому зростанні. Церемонія вручення Премії Best Fashion Awards, що відбуватиметься щорічно у квітні, стане яскравою подією модного, культурного та світського життя країни.

Фото 3 Фото 4

Премія Best Fashion Awards оцінювалася за колекціями двох сезонів. Вирішували долю офіційних премій спеціально визначена група експертів. Цього року до списку експертів увійшли 30 осіб. В їхньому складі були fashion-журналісти, критики моди, баєри та лідери суспільної думки. Компанії-засновники Премії Best Fashion Awards доклали усіх зусиль до створення беззаперечного авторитету Премії, що досягається об’єктивністю, прозорістю та коректністю всіх складових її організації.

Фото 5 Фото 6

В рамках цієї події один із партнерів акції – «Міжнародна меценатська організація Олександра Онищенка TOP Ukraine» – розпочала благодійний проект «Перша Професія». Метою проекту є створення сучасних швейних майстерень у дитячих будинках України.

Фото 7 Фото 8

За підсумками Українського тижня моди, який проходив у жовтні 2009 року та у березні 2010 експерти визначили найкращих. Ними стали дизайнери, які створюють та представляють колекції на національному та міжнародному рівні у номінаціях: «Найкращий дизайнер жіночого одягу» – Лілія Пустовіт. Пустовіт також стала переможницею у номінації «За визначний внесок у розвиток української моди». Найкращим дизайнером чоловічого одягу  став Віктор Анісімов, найкращим дизайнером аксесуарів – Ірина Каравай. В номінації «Відкриття року» переміг Олександр Каневський, у номінації «Натхнення», єдину премію, переможця в якій визначали не експерти , а самі дизайнери, отримала засновник Фонду «Антиспид» Олена Франчук. За «Найкращу fashion-постановку» нагородили дизайнера Лілію Літковську. Переможцем у номінації «Популярність», яка визначалась «народним голосуванням», що відбувалося шляхом відкритого інтернет-голосування на сайтах www.fashionweek.ua та www.2k.ua була визнана дизайнер Людмила Кисленко.

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko