Виставка Досягнень Козирного Господарства

02.06.2010

28 травня загострені верхівки виставкових павільйонів малодушно затрепетали перед невідомою стихією. Старосвітську душу столичної ВДНХ струсило торнадо широкомасштабних веселощів. 10-а, ювілейна Майовка Party від ресторанної сім'ї «Козирна карта» енергійним тупотом пройшлася тут під гаслом «Мир! Труд! Май!»

Козырная Маевка Party 2010 Девушки с пламенными «козырными» сердцами

Выставка ретро-автомобилей Военный мини-парад

Военные, красивые-здоровенные «Экологичная» хостес Мир! Пир! Май!

Традиція маївок, що має історично колоритне та візуально впізнанне «обличчя», – чимале поле для організаторської фантазії. Ось і партнер  «Козирної карти», компанія Usp-events, планомірно та мрійливо заглибилася у наївну радянську естетику. Розважальне «асорті» значною мірою складалося зі всіляких ностальгічних «інсталяцій». Військовий міні-парад мідно поблискував духовими інструментами, тітоньки в білих фартушках пригощали пломбіром в стаканчиках та білими хмарками солодкої вати. Субкультура «стиляг», що знаходиться нині на гребені популярності, також прислужилася. Недалеко від входу розміщувалася імпровізована кімнатка з сценою, де проходив майстер-клас із твісту від Дмитра Дікусара та Олени Шоптенко, а святковий концерт відкрився танцювальним номером в стилі рок-н-рол. Ведучі заходу – Юрій Горбунов та Василіса Фролова – також посилено світилися зі сцени колоритом радянських 60-х.

Мастер-класс по танцам от Дмитрия Дикусара и Алены Шоптенко Сергей Костецкий

Танцевальный метр Григорий Чапкис Ведущие мероприятия – Юрий Горбунов и Василиса Фролова Танцевальный номер в стиле 60-ых

Рок-н-ролл! Бальные танцы

Хор Турецкого Огненное шоу

Выступление Тины Кароль «А я ему может ключик от сердца подарю...»

«Я так решила, шиншилла...» Праздничный салют

Від хронологічного дайвінгу в затишні глибини минулого не змогли відмовитися і багаточисельні зоряні гості. Деякі з них зворушливо  перетворилися, одягнувши піонерські галстуки та яскраво-червоні пілотки. Своєю присутністю травневу тусовку вшанували Євген Червоненко, Андрій Гусин, Владислав Ващук, Володимир Вірчис, Потап, Олександр Пономарьов, Андрій Джеджула, Діана Дорожкіна, Даша Малахова, Сергій Поярков, Лама, Олексій Большой, Андрій Кише, Василь Бондарчук та багато інших друзів «Козирної карти». Було помітно, що знаменитості розосередилися – як локально, так і морально. Очевидно, що вони не стали за черговий «світський верстат», а дійсно вільно прогулювалися виставкою та насолоджувалися неформальною зустріччю. Безпосередньо сценічною майстерністю присутніх порадували Тіна Кароль, Хор Турецького, ближче до ночі – Настя Приходько, групи «Тік», «ВВ» та «Моральний кодекс».

Милосская и Алексей Большой Лилия Подкопаева Фагот

Иванна Мелай Даша Малахова с подругой в облаке цветов Куда ж без Монро?

Евгений Червоненко Анжелика Рудницкая, Владимир Вирчис, Александр Бригинец, Сергей Поярков

В кальянной дымке... Футбольная братия: Андрей Гусин и Владислав Ващук, Антон Лирник, «Дуэт имени Чехова»

Гости вечеринки Гости вечеринки

Змагалися в силі креативної думки і спонсори масштабної травневої вечірки. Наприклад, «Даймонд-бутік» пригощав шампанським і пропонував всім учасникам дійства безкоштовно позувати художникам-шаржистам. «Фокстрот» вивів на «арену» зграю ефектних лисиць, чиї мінімально одягнені тіла рябіли яскравими рудими фарбами. Чудесами боді-арту дивувала й компанія Karcher. Журнал «Zефір» нарядив своїх чарівних представниць у білосніжні балетні пачки. Хлопці за стійкою генерального партнера заходу, компанії Nemiroff, охоче демонстрували перехожим барменські таланти, а мережа автозаправних станцій «КЛО» дала гостям відчути, який на смак справжній якісний бензин – він неодмінно повинен виділяти аромат віскі і свіжість виноградного соку! Ймовірно, саме на такому паливі були вирощені шикарні ретро-автомобілі, виставка яких проходіла в периметрі «козирної» паті-зони. Проте «бензиновий» аперитив швидко змінився розкотистим банкетом від кейтерінгової компанії «Холідей сервіс». Гастрономічний гедонізм «по-козирному» – це море шампанського, незліченна кількість апетитних м'ясних виробів, свіжої полуниці та вишуканих сирів.

Банкетное меню от «Холидей сервис» Дружеский шарж от «Даймонд-буитк»

«Деликатная» спонсорская стойка Боди-арт от Karcher Певица Gallina

«Зефирные» девушки Майское настроение от журналов «Ок-Украина» и «Zефир»

Боди-арт от «Фокстрота» Нападение лисьей стаи на Сергея Предко

Ну, таких гучних, яскравих, ситих і хмільних досягнень полохлива старенька ВДНХ не бачила в свою цнотливу епоху. Прошлі роки, і тут встромив свій переможний біло-червоний прапор динозавр вітчизняного ресторанного бізнесу, досягнення господарства якого за 10 років стали вже по істині народними. Мережа ресторанів «Козирна карта» так розкинулася просторами нашої батьківщини, що парад керівників ледве уміщався на сцені. За якісно-кількісним показником, можна констатувати, що стиль «козирного» управління м'який і мудрий, адже ресторанний механізм значною мірою приводить у дію витончена жіноча рука.

Парад директоров и директрисы при параде Галантный Андрей Задорожный

«Мир! Пир! Май!»… А де ж праця? Праця була до. І буде після. Адже те, що для нас, відвідувачів, вічний «бенкет», для «козирників» – багатолітня праця та безцінний досвід.

Текст і фото: Лєля Жуковська

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko