Хліб та видовища на «пивній площі»

21.04.2010

Вечерний BierPlatz

15 квітня відбулося урочисте відкриття нового ресторану-пабу на Майдані Незалежності під назвою Bier Platz. Відкриття було настільки багатолюдним, що його цілком можна назвати «закупорюванням». Після накопичення такої кількості реготально-захопленої енергетики на метр квадратний, Bier Platz просто приречений стати магитично популярним місцем!

Концепція події, очевидно, передбачала легкий наліт європейського середньовічного дійства. Перед входом гостей зустрічав життєрадісний балаганний мікс рожевих софітів, гутаперчевих акробаток, артистів-ходулістів у білому ефемерному одіянні та колектив хуліганських циганів в стилі Кустуриці.

Прекрасный принц на ходулях На фоне - украинская статуя Свободы Высоко стоим, далеко глядим!

Акробатки на пивной площади Акробатки на пивной площади

Добро пожаловать на BierPlatz! Цыгане приехали! Чавалэ! Ромалэ!

Солист табора И собственно табор, по-нашему - бэнд!

Коли хліб, видовища та їх натхненні споживачі щільно упакувалися безпосередньо в пивний заклад, стало зрозуміло, що «легкий наліт» Середньовіччя перетворився на справжню карнавальну стихію! Невідомо, чи було це з боку організаторів екстравагантним стратегічним ходом, або ж випадковим проявом надлишкової гостинності, але результат органічно влився в загальну естетику свята. Зірки кіно-сценічних галактик і прості ремісники слів та кадрів утворили тугий клубок веселощів, що хаотично рухається.
Виколупати з натовпу зоряні вкраплення не змогла б найвитонченіша вилка, але влучне журналістське око все ж зафіксувало публічних осіб Андрія Джеджули, Лідії Таран, Даші Малахової, Юрія Кота, Монро, Дяді Жори, Андрія Бурим-Бурима, Максима Неліпи, Василя Бондарчука, Андрія Кіше, Олени Гребенюк, Мілосської, Ганни Добридневої, Володимира Бистрякова, Віктора Цекало, Ольги Юнакової, Олени Шоптенко, Остапа Ступки і декількох візуально впізнаваних ведучіх телеканалів М1 і CITI.

Травести-дива Монро со спутником Аня Добрыднева из группы "Пара Нормальных" Дядя Жора и Бурым-Бурым, Comedy Club Ukraine

Даша Малахова со свояком Аня Добрыднева с парнем Василий Бондарчук с Андреем Кише

Даша Малахова улыбалась, а Посыпайко отбрасывал тень Игорь Посыпайко и Андрей Кише Певица МилосскаЯ

Фокусник Рома с Андреем Джеджулой Василий Бондарчук с супругой, Андрей Кише с супругой и оперная певица Алёна Гребенюк Ведущий вечера Игорь Посыпайко

Добродушные хостесы Справа и слева - Тамерлан и Алёна Омаргалиева

Насамперед народ підкріпив фізичні сили щедрими частуваннями від Bier Platz: ароматними німецькими сосисками, айсбаном, м'ясною нарізкою, феєрією різноколірних овочів, 11 сортами пива. Офіціанти дивом встигали подавати тарілки із закусками і наповнювати бездонні келихи гостей.

Хорошо сидим! Зашли на огонёк

Вкусненько-гламурненько! Сосиски, колбаски и море хорошего пива!

Знаменитый айсбан от шеф-повара Очаровательные гостьи И снова айсбан - гвоздь вечеринки!

Броунівський рух запрошених нарешті знайшло правильні геометричні контури, лише коли на сцені з'явився головний регулювальник свята – ведучий Ігор Посипайко. Він представив публіці власницю багатолюдної «пивної площі» – Світлану Ромашко, після чого  відразу ж спантеличив конкурсом на вгадування міських площ світу. Перебуваючи в скептичному настрої, Ігор кокетливо пощипав гостей за розпалені алкоголем звивини. Постінтелектуальним релаксом для всіх послужила демонстрація майстерності від фокусника Роми.

Даша Малахова показала Посыпайко язык Одинокий фокусник Вместе

Ура! Все на BierPlatz! Правильно! Это главная площадь Гондураса!

Сейчас свояк Даши Малаховой будет показывать фокусы Крокодиловый бумажник Детское шампанское

В розпал бурхливої вечірки на сцені з'явилося відкриття року – леді-фрік Джамала – в яскравому театральному костюмі в стилі Арлекіна і з головним убором у вигляді хмари пір'я. Талановита виконавиця силою голосових вібрацій стрясла публіку, в якій радісна енергія, яскраві емоції та святковий запал досягли точки кипіння.

Джамала Джамала Джамала: "Маменькин сынок!"

I'm Jamala! Jamala Даша Малахова и дива Монро

Закінчився вечір логічним конкурсом на швидкість поїдання домашніх ковбасок, оскільки деяким з гостей вже не зайвим було закушувати, і нестримною балканщиною від циганської групи «Топор бенд». Хлопці колоритно виблискували золотими зубами, мідними трубами, душевними скрипками, пузатими барабанами і смугастими тільняшками, не даючи присутнім спокійно всидіти на місці.

Солист цыганского бэнда Ура! Цыгане приехали! Душа поёт!

Танцы под Кустурицу "Топор бэнд" разошёлся

Соло на скрипке Скрипичный дуэт

Чи то тонким розрахунком, чи то волею долі, але всі розважальні стріли, пущені організаторами свята, успішно долетіли до мішені розумів і сердець присутніх. Джамала – королева звукових хвиль, пиво – каталізатор, що приводить в дружній консонанс найрізношерстнішу публіку. Bier Platz потрапив не в брову, а в око!

Текст: Лєля Жуковська
Фото: Катерина Бойченко 

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko