«Каретний»: перший вихід у світ

13.07.2010

8 липня молодому київському ресторану «Каретний» пробила година виходити в широкий світ – цього дня відбулося офіційне відкриття елітного закладу в самому центрі міста. Свій дебют «Каретний» зробив у бездоганному інтерьерному вбранні. Красуючись розкішними складками гардин, витончено поблискуючи глянцем монохромних настінних зображень та особливим шиком чорних оксамитових троянд, він привітно, хоч трішки й манірно, приймав столичний бомонд у свої обійми. І це природно, адже йому – елегантному, аристократичному, такому, що таїть в кожному куточку особливу королівську гідність, – не властива зайва фамільярність. Столи «Каретного» прикрашали вишукані «аксесуари» з рожевого шампанського і кошики з фігурною фруктовою нарізкою. З таким ось естетичним та гастрономічним багажем, як істинна юна леді, новий ресторан перший раз вийшов у світ.

Фасад «Каретного» Знаменитые бархатные розы

Изысканные «аксессуары» «Каретного» Фуршет для гостей

Фруктовая феерия Романтика VIP-зала...

Феи-хостес Колоритная гостья вечера Гламурные гостьи

У новому світлі, а саме – в «місячному», і в новому обличчі, точніше – в масці, побачили присутні і співака Андрія Кравчука (EL Кравчука), запрошеного на вечір з допрем'єрною програмою, що складалася з пісень Олександра Вертинського. Роки стерли з артиста колись епатажний імідж гендерної невизначеності, залишивши лише легкий наліт привабливої манірності, що добре гармонує як з форматом заходу, так і з загальною салонною аурою закладу. Смаки і творчі пріоритети Андрія також подорослішали та «набули» поважного вигляду, змусивши обернути голову убік «інтелігентнішого» репертуару і подарувати гостям «Каретного» незабутній вечір насолоди нетлінною класикою.

Андрей Кравчук в образе Вертинский и Кравчук - два в одном

Язвительный декадент Пьеро Новая ипостась El Кравчука

Браво! Симфоническое сопровождение маэстро Вертинского

Легендарний іронічний образ зворушливого та наївного П'єро, трагікомічного прапора епохи декадансу, артист втілив із властивою йому пластикою та артистичністю – то меланхолійно розтягуючи рядки танго «Магнолія», то чуттєво змальовуючи безглузді страждання юної кокаїнетки. Лілейний відблиск софіта від до нестями білого обличчя сумного страдника, злегка «нявкаючий» тембр голосу і багаті інтонації полонили зал богемним колоритом дореволюційного Києва.

Viva heavy metal! В наряде лазурного цвета Статная гостья

Вечер удался! Вслушиваясь в ноты... За праздничным столом

Гости вечера Гости вечера

Гости вечера Гости вечера

Гости вечера Гости вечера

Гости вечера Гости вечера

Гости вечера Гости вечера Гости вечера

Для того, щоб розбавити враження гостей легшими нотками, після виступу Андрія Кравчука на сцені з'явилися яскраві зірки-моделі, які представили колекцію модного одягу від шоу-руму Shopogolic. До речі, зірок цього вечора було присутньо немало. Лише біля входу до «Каретного» стояло два брендованих «всюдиходи» співачки Oksi – з гламурними військовими прилаштуваннями на даху, суцільно усипаними стразиками, і дві тачки Ларсона в дусі american dream, так ефектно припаркованих на тлі вітчизняних комунальних реалій. У залах та біля брендвола удалося підмітити також телеведучих Мартіну Лук'янченко та Ігоря Посипайко, режисера Семена Горова, екс-фабрікантів Таню Воржеву і Женю Толочного, камедіклабовців Андрія Бурим-Бурима і Сергія Лося Стахова, виконавців XL Delux і Олексія Большого.

Средство передвижения певицы Окси Личный автопарк Ларсона VS отечественные коммунальные реалии

Репер Ларсон Женя Толочный в окружении прекрасных дам

Андрей Бурым в светской суете Сергей Лось Стахов

Мартина Лукьянченко в дружеских объятиях Очаровательная улыбка Большого музыканта

Алексей Большой Телеведущая Мартина Лукьянченко Larson в свете фотовспышек

Ресторан «Каретний» вибрав оригінальний та стильний підхід до залучення суспільної уваги і, тим самим, кинув блискучу монету – сподіваємося, не останню – до скарбнички своєї бездоганної світської репутації.

Фото: Юрій Пільгун
Текст: Лєля Жуковська

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторанно-готельний комплекс «Софіївський Посад»

Ресторанно-готельний комплекс «Софіївський Посад»

Вибраний за можливість відпочити або попрацювати вдалині від скупчення людей і замовити улюблені страви на винесення із знижкою 20%

Банкетний зал тижня

VIP-зал заміського ресторану «Замок»

VIP-зал заміського ресторану «Замок»

Місткість – 14 персон. Дизайн інтер'єру з переважанням благородного темного дерева та урочистого пурпурного оксамиту

Рекомендуємо відпочити

Трирівнева «Мала резиденція» заміського комплексу «Горный ручей»

Трирівнева «Мала резиденція» заміського комплексу «Горный ручей»

Ціна – 15000₴/доба. Басейн, сауна. Діє знижка 30%!

Реклама

Zolotarenko