Відкриття нового Pesto Café!

04.12.2014

Схоже, ми стаємо свідками утворення нової міцної ресторанної мережі в Києві. Міцною і «вічнозеленою», як її перманентно свіжа, вітамінна італійська кухня. В кінці літа відкрився перший родинний італійський ресторанчик Pesto Café на Червонозоряному, а вже на початку зими – другий, на Ахматової (на місці Beerfish). 2 грудня відбулася вечірка, присвячена цій приємній події.

Добро пожаловать в новое Pesto Café! Праздник по случаю открытия Pesto Café По бокальчику за «новорожденного»!

Открытая кухня Бар Детская комната

Команда дизайнеров и архитекторов Не официанты, – орлы!

Захід пройшов у форматі домашнього свята для близьких. А близьких виявилося так багато, що в чималому, здавалося би, приміщенні навіть незнайомим людям досить швидко довелося зблизитися.

Гости Настроение в норме!

Искренние эмоции Смех и итальянская кухня продлевают жизнь

Фуршетные закуски Угощения для гостей

А гості відпочатку були налаштовані на подив розкуто, тому свято швидко увійшло в режим «автопілота». Спочатку всіх майстерно розкачала дотепна ведуча, а вже незабаром гості й самі почали розважати один одного не гірше за досвідчених аніматорів. На веселі нехитрі завдання – вгадати мелодію з фільму або реклами, «реставрувати» приказку із забавно перекрученого її варіанту – присутні реагували дуже живо. За правильні відповіді «розумники та розумниці» отримували свіжонадруковані стодоларові купюри, а найзаможніші «колекціонери-фальшивомонетники» в результаті отримали подарунки від закладу.

Курс валют Инкасация

Самый рьяный столик эрудитов Ну, не шмагла...

Мальчик, который пьет пиво и смотрит футбол Источник пополнения семейного бюджета

Юные болельщицы Юный узник детской комнаты

Навіть офіційна частина – представлення нового закладу засновниками, Дмитром Погребицьким та Сергієм Олексієнком, – містила в собі мінімум офіціозу. Це було просто тепле привітання гостей та побажання гарного проведення часу.

Слово учредителям Партнеры

Тост за гостей За удачное предприятие!

У розпал вечора нікому і не знадобився б Ваня Дорн з його мотиваційним «Не надо стесняться». Тому що ніхто й не думав цього робити. Всі, на чию долю випало «випробування» станцювати для присутніх у певному стилі, показували просто чудеса хореографічного мистецтва. Одним словом, дорослих від дітей відрізняв цього вечора практично лише зріст.

Так выглядит драйв В стиле катамарана Queen of the dancefloor

Я за него! Не поверите: это – тоже танец Ведущая динамично сопереживает

Обряд ликования Сцена из фильма «Титаник»

А ось коли проявляти активність всі трохи втомилися, а щедрий фуршетний стіл перестав бути центром паломництва, на зал м'якою периною лаунжа опустилася романтика, і під ласкаві вокальні хвилі голосу Анни Бєлкіної, учасниці проекту «Голос країні-3», чоловіки запросили своїх блискучих супутниць на повільний танець.

Анна Белкина Медленный танец

Вечерний лаунж Простое человеческое счастье

Кліше «тепла атмосфера» через часте вживання, на жаль, вже перестало нам про щось говорити. Але стосовно Pesto Café це, мабуть, буде найточніша характеристика. Тут тепло фізично, коли з відкритої кухні віють запашні запахи і видніється затишний відсвіт печей; тут тепло морально, коли поруч – спокійні щасливі сім'ї, в меню – спокійні щасливі ціни, а довкола – домашні смугасті диванчики, картаті скатерті, а від вікон струмує до залу м'яке мерехтіння різдвяних вогників.

Тепло домашнего очага Pesto café в предчувствии новогодних праздников

Текст і фото: Лєля Жуковська

Постачальник тижня

Pradex

Pradex

Сучасні меблі та предмети інтер'єру з штучного ротанга

Реклама

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський комплекс «Петровський Бровар»

Заміський комплекс «Петровський Бровар»

Вибраний як затишне місце в безпосередній близькості до природи, де приємно насолодитися останніми зимовими днинками та уловити перший подих весни

Банкетний зал тижня

Банкетний зал центра відпочинку «Європа»

Банкетний зал центра відпочинку «Європа»

Місткість – до 95 гостей; висока стеля, зимовий сад

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Акційна вартість номера (зі знижкою 15%) – 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko