«Солом'янська броварня»: O’zapft is!

30.09.2013

«Відкорковано!» (O’zapft is!) – зазвичай скрикують задоволені баварці, коли на лугу Терези мер міста відкриває першу діжку з пивом, символічно даючи сигнал хмільному марафону тривалістю у два тижні. «Солом'янська броварня», як говориться, не словом, а ділом відповідає «духу і букві» найдемократичнішого свята року. 21 вересня під загальне тріумфування тут був розкритий бочонок мюнхенского янтарного лагера, звареного спеціально з нагоди події. Так почався Октоберфест у знаменитому ресторані-броварні на Солом'янській площі.

Октоберфестовское меню Гипнотический предмет... Октябрьский натюрморт

Сквозь призму праздничного стола Колбаски к бою!

Супроводжувалося відкриття щорічного пивного фестивалю веселою костюмованою ходою з духовим оркестром та дівчинкою з дзвіночком – так званою Munchner Kindi, символом міста Мюнхен. Очолив урочисту процесію галантний бургомістр, в ролі якого виступив сам керівник закладу Андрій Поздняков. Хранитель звичаїв «Солом'янської броварні» особисто розлив по келихах святкове пінне та побажав усім присутнім яскравого незабутнього свята.

Бургомистр и злачный бочонок Шествие оркестра

Стопроцентная готовность Поздравительная речь от господина бургомистра

Момент истины Пиво пошло в народ

Индивидуальный подход Мюнхенский лагер – бальзам на душу... Появление ведущего с танцевальными па

Не забываем закусывать, граждане! Тяжелая артилерия

З цієї миті по залу, прикрашеному строкатими стрічками та прапорцями, жваво заметушилися прудкі офіціантки в кокетливих дріндлях. Довгі дружні столи почали нестримно наповнюватися «широкоформатними» дошками з м'ясними стравами та закусками: рульками, ковбасками, пивними крандельками, житніми сухарями й хрусткими солоними паличками, які торували собі шлях між кольорових та різнокаліберних пивних келихів.

Стратегический выбор Иностранные гости

Настроение чудное Боевой настрой

Качаем мышцы скул мюнхенскими колбасками Качаем мышцы скул гомерическим смехом

Але ситому блаженству не було навіть шансів навіяти на гостей здоровий сон, поки в залі «буйствував» іскрометний та дотепний ведучий. Своїми конкурсами він підняв у залі справжню бурю азарту, який із кожним новим завданням зростав, як на пивних дріжджах. Вгадування мелодій з кінофільмів та автомобілів за зображенням однієї лише фари викликало вибухову хвилю палких вигуків, немов на футбольному полі.

В пылу азарта Похоже, он знает...

Вариант! И еще вариант!

Женский хор Лавры победителю

І навіть ті, хто не докричався, все одно мали можливість отримати подарунки – грошові сертифікати, фірмові футболки, пиво – за лотерейним квитком, розданим кожному учасникові свята при вході. Хоча.. докричалися, напевно, всі!

Улыбка фортуны Интрига

The winner is... Бурные овации

Радость, вот она! С таким подарком одному не справиться!

Пивные инвестиции для дружественных народов И главному пивовару подарочек достался

Аааа... кому достанется этот волшебный алый эликсир? Рабочий и крестьянка Не веря своему счастью

У перервах між бенефісом ведучого та справедливою гегемонією винуватця торжества – пива – пестили слух присутніх музиканти групи «Денді». Вони виконували запальні кавери на популярні пісні: від ностальгічної «Травы у дома» до безсмертного репертуару короля поп-музики. Під кінець вечора не залишилося боязких танцюристів, і під сценою просто ніде було мюнхенській ковбасці впасти!

Оркестр Группа «Дэнди»

Безудержные танцы Танцпол сотрясает

Пока без пива, но не без вдохновения! Растягивание удовольствия путем раздрабоивания его на кусочки O’zapft is!

Октоберфест триватиме у «Солом'янськый броварны» до законного 6 жовтня. Є ще цілий тиждень, щоб спробувати хоч на вечір виростити сите і добре пивне черевце. Тут діє спеціальне пивне меню. Не відмовляйте собі в задоволенні, адже не за горами різдвяний піст!

Текст і фото: Лєля Жуковська

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko