«Солом'янська Броварня» відзначила «професійне свято» – Октоберфест

25.09.2015

19 вересня до Києва з офіційним візитом прибув мер Мюнхена. Та ще й не один, а з веселою карнавальною свитою – живим оркестром! Правда, в цьому статному панові в циліндрі підозріло вгадувалися риси управляючого  рестораном «Солом'янська Броварня» Андрія Позднякова, але хтозна – після хмільного келиху-другого то...

Управляющий Андрей Поздняков в роли мэра Мюнхена Эффектное традиционное осеннее шоу от «Соломенской Броварни»

Праздничная свита O’zapft is!

Усе правильно: о 19:10 за столичним часом у ресторані-броварні офіційно відкрили знамените німецьке свято Октоберфест. З такого урочистого випадку зварили спеціальний сорт пива – мюнхенський янтарний лагер.

Гостей торжественно встречал оркестр Застолье Фестивальное меню

Декор зала Угощения

Під загальне тріумфування глядачів прямо з дерев'яної діжки «німецький градоначальник», що розрум'янився від задоволення, розливав його по келихах, а юна фрау в життєрадісному обрчатому дірндлі моторно розносила чарівне зілля по столиках.

Момент истины Празднику быть! Мюнхенский янтарный лагер

Приветственное слово «мюнхенского градоначальника» Фрау с пивом – мечта поэта

І, мабуть, цей ексклюзивний напій таки містив якийсь особливий секретний інгредієнт. Атмосфера в залі запанувала така жива і безпосередня, що ведучому Олексію Семенову без особливих зусиль вдавалося направляти веселощі в оптимальне для самовираження русло.

Атмосфера в зале Первые тосты

Оркестр разогревает и так уже разогретую публику Трубач-виртуоз

Конкурс на вгадування відомих осіб по фрагменту портрета чітко продемонстрував, що в «Солом'янській Броварні» – ерудована публіка, навіть при попаданні під градус. Жоден персонаж не залишився в тіні «інкогніто», включно, наприклад, із маршалом Будьонним.

Вопрос на засыпку Помощь зала

Услышали все! Доказать свою правоту

Бурная поддержка с одной стороны зала Бурная поддержка с другой стороны зала

А вот как! Да запросто!

Конкурси на надання тематичним словам гіпертрофованих зменшувально-пестливих суфіксів або на найкращу оду нинішній події викликали звучні гуркоти реготу в залі. Найкращий поет отримав винагороду за свою нестримну фантазію – свинячу рульку та літр пива.

Отличный вариант Сам удивился

Душевное стихотворение Единственная конкурсантка

Энергетический всплеск Заслуженная награда

Але, варто зазначити, що дуже багато хто пішов зі свята з приємною пам'ятною ношею у вигляді фірмового кухля, подарункового сертифікату або міцного напою, завдяки загальній лотереї.

Что там у нас? Фирменная кружка

Шампанское для блондинки А бутылочка вина полежит до 18-летия...

Довольны, это главное Фото на память

За яскравий музичний настрій відповідала кавер-група Party4. Двом енергійним вокалісткам досить-таки швидко вдалося розкрутити дзигу свята до формату загального танцювального шоу, що дало можливість кожному цього вечора вивільнити свою внутрішню дитину.

Группа Party4 Без вокала нет бокала

Лирические нотки Это успех

Все цвета танца: синий Все цвета танца: красный

Все цвета танца: розовый Все цвета танца: зеленый

До речі, це ще одна унікальна особливість Октоберфеста у «Солом'янській Броварні», яку можна спостерігати щороку: пивне свято традиційно збирає багато дітей, у прямому розумінні слова. Це явний показник того, що заклад, окрім скрупульозного дотримання високих технологічних стандартів якості пива, ще і зумів викохати високу культуру його вжитку. Дорослі відпочивають активно та експресивно, але розслабляються при цьому помірно і відповідально.

Семейная пара Невероятные па

Такая девушка заставляет мужчин преклонить колени Юная лучница

Октоберфест прийшов, щоб залишитися в «Солом'янській Броварні» до 4 жовтня, так що до цієї дати всі можуть не лише розширити пивний кругозір, але й продегустувати неординарні страви зі спеціального фестивального меню. А коли ще представиться можливість скуштувати... морозиво з пивом?! Шоколадне з темним стаутом і вишневе з блонд-елем, – інтригує, чи не так?

Праздничное пиво Правильная закуска

Текст і фото: Лєля Жуковська

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko