Святкування Дня народження РГК «Трипілля»

09.11.2012

3 листопада нам виповнилося 6 років! Увесь цей час РГК «Трипілля» радував дорогих гостей не тільки смачними та корисними стравами, а й своїм теплом. На святкуванні Дня народження ми були раді бачити наших постійних гостей із сім’ями, яких знаємо так багато років… На наших очах росла їх малеча. Були раді, що приїхали на свято й нові гості!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Фото 5 Фото 6  

Підтримуючи традицію весело святкувати усі свята – й цього року ми не відступили від веселощів і темою вечора стали розмови «Про що говорять трипільці!». Запросили ми комедійний квартет «Брати Райт», чарівних дівчат з етнічного бенду Exotic Erotique, запальних африканських барабанщиків Noir Alliance та гурт «Студконцерт». А шеф-кухар Вадим Підпокровний для гостей підготував захоплююче кулінарне шоу – приготував він найсмачніше «Свинне стегно в хлібі».

Фото 7 Фото 8

Фото 9 Фото 10  

На правах іменинника РГК «Трипілля» не міг залишити без подарунків своїх гостей – головним призом вечора стали два сертифікати на святкування Нового року в «Трипіллі».

Дорогі наші гості, дякуємо вам за те, що розділили з нами наше свято. Завжди раді бачити Вас у «Трипіллі»! Приїжджайте до нас із сім’єю, друзями, колегами – сердечно зустрінемо й смачно нагодуємо!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Київська реберня»

Ресторан «Київська реберня»

Вибраний як один із найстильніших ресторанів Михайла Поплавського, в центрі концепції якого – соковиті реберця на грилі й теплий родинний затишок

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: банкет – до 60 гостей, фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko