Відбувся ярмарок «Із України з любов’ю»

04.09.2014

У суботу, 30 серпня, на території етно-комплексу «Українське село» відбувся ярмарок молодих українських виробників різноманітного краму та смакоти під назвою «Із України з любов’ю», що був організований Європейською Бізнес Асоціацією, та який могли відвідати не лише члени асоціації, а й всі бажаючі гості комплексу.

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

Фото 5 Фото 6

Етнографічний комплекс «Українське село» виступив партнером в організації даного заходу та безкоштовно надав необхідні ресурси для його вдалого проведення: парковий майданчик із торгівельними столами, користування «зручностями», участь у майстер-класах та вільне відвідування етнографічного музею. Гостей вітали молоді таланти «Українського села» автентичним та естрадним співом та забавляли народними іграми. Народні майстри ділились своїми вміннями на безкоштовних майстер-класах з традиційних ремесел: гончарства, ляльки-мотанки, ліплення свистунців, ковальства, плетіння з соломи та кореня сосни.

Фото 7 Фото 8

Фото 9 Фото 10

Фото 11 Фото 12

Також протягом дня був організований збір гуманітарної допомоги для потреб мирного населення сходу України та українським військовим. Усі бажаючи мали можливість зробити добру справу. Всі зібрані речі та кошти будуть передані волонтерам та направлені на конкретну допомогу бійцям АТО.

Фото 13 Фото 14

Фото 15 Фото 16

Фото 17 Фото 18

Фото 19 Фото 20

Тепла сонячна погода та велика кількість гостей додали яскравості та затишку загальній атмосфері свята. Тож сподіваємось, що етнографічний комплекс «Українське село» стане одним із улюблених місць для відпочинку всіх нових відвідувачів, які вперше з нами познайомились в останні дні цьогорічного літа. Дякуємо і чекаємо на вас знов і знов!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Фігаро»

Ресторан «Фігаро»

Вибраний за різноманіття тематичних залів та широку палітру іспанських страв, що здатне дарувати гостям щоразу нові емоції

Банкетний зал тижня

«Камінний зал» ресторану «Замок Видубичі»

«Камінний зал» ресторану «Замок Видубичі»

Вместимость: банкет – 40 гостей, фуршет – 60 гостей; дизайн интерьера в средневековом стиле, живой камин

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko