Обитель пристрасного колекціонера

19.10.2011
Ресторан «Антверпен»

Про що може свідчити назва «Антверпен»? Любителям географії та культурологи відомо, що це – самобутня фламандська провінція, тому здогадка про те, що в новому ресторані їх чекає цікаве знайомство з бельгійською кухнею, буде правильною. А ось для тих, хто вже про заклад чув, неминуча звукова асоціація, закладена в першому складі назви. Теж правильно: «антикваріат», «античний», – ці слова тісно пов'язані з об'єктом нашого інтересу. «Антверпен» – перший у Києві антикварний ресторан, який відкрився зовсім недавно в двох кроках від станції метро «Льва Толстого», на тихій історичній вуличці Пушкіна. Це своєрідний міні-музей... хоча, чому «міні», коли експозиція ледве поміщається в «повнорозмірній» двоповерховій будівлі?

«Антверпен» – єдиний ресторан у нашому місті, в якому духовна їжа переважає над буквальною. У тематичних залах, присвячених культурі середньовічної Бельгії та Німеччини, Франції часів Відродження, можна укутатися в ауру відповідної епохи, немов у теплий домашній плед. Всі предмети, що колекціонуються довгими роками, – від чарівних дрібничок до ваговитих меблів – привезені з Європи. Вони виставлені за певною логікою, цікаво обіграні тематичним декором. Тут можна помилуватися оригінальним живописом фламандських, німецьких та французьких художників, класичними скульптурами – аж до мармурової статуї пісяючого хлопчика, дивовижним зібранням старого кухонного начиння. Кухарі «Антверпена» вчилися майстерності та пізнавали оригінальні рецепти у заїжджих бельгійських стряпчих, тому меню органічно зливається з оточенням та доповнює візуальні враження – смаковими.

Ресторан «Антверпен»

Як не дивно, незважаючи на те, що це царство старовинного побуту, очевидно, коштує цілих статків, можна не боятися за цілість та неушкодженість власної кишені. Ціни на страви й напої можна назвати помірними, і це, в деякому розумінні, логічно, якщо брати до уваги те, що справжньому колекціонерові поділитися своєю пристрастю не терпиться з як можна більшою кількістю розуміючих людей. Розливне бельгійське пиво – наприклад, улюблений киянами «Леф» або «Хугарден» – коштують 28 грн. та 40 грн. відповідно. Також на розлив пропонується світлий Palm та бельгійський міцний ель De Koninck Triple, родом, між іншим, безпосередньо з Антверпена. Є ще більше 10-ти сортів хорошого пляшкового пива. М'ясні страви – від німецьких смажених сосисок та фламандського паштету до баварського м'ясного рулету в травах або м'яса гриль – в середньому близько 100 грн. за пристойну порцію, як це прийнято у старовинних кухнях.

Пізнати «Антверпен» серед інших будов на Пушкінській вельми просто по розкішних кованих воротях з позолотою. Це не посольство, не консульство, не резиденція королівської особи, як може здатися на перший погляд, – це вона, «обитель пристрасного колекціонера», ресторан «Антверпен». Кам'яна брущатка, деталі екстер'єру, прапори та герби держав старої Європи занурюють у середньовічний дух ще до того, як Ви переступили поріг цього закладу. Увагу приковує ретро-авто «Ролс Ройс» 1954 року випуску, яких лише до 700 одиниць у всьому світі. Ви ж для «Антверпена» й зовсім унікальний екземпляр, що не має аналогів в природі, так що ласкаво просимо!

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан Flamber

Ресторан Flamber

Вибраний за інтелігентну смарт-кежуал обстановку, чудові рецепти та якість приготування м'яса і не лише

Банкетний зал тижня

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Місткість: банкет – 50 гостей, фуршет – 70 гостей; прованський стиль інтер'єру

Рекомендуємо відпочити

Готель Bakkara

Готель Bakkara

Вартість номерів – від 1700₴/доба

Реклама

Zolotarenko