В гостях у Михалича

28.01.2016
Bear Gril

Як Ведмідь ходив у гості до Кролика – всім нам відомо з дитинства. А як виглядав би візит у відповідь? Bear Grill – новий паб на Ленінградській площі – дає добре і сите уявлення про теплий прийом у затишній міській барлозі!

Зайти, вмоститися, озирнутися... Тонкі білошкірі берізки, дров'яні поліна рядками, закриєш очі – і вже неначе небо блакитне, і чується стук дятла в густому молодому гайку... Обстановка «солідаризуєтся» з волохатим лісовим мешканцем, який любить все натуральне, грунтовне, добротне. В інтер'єрі та декорі превалюють натуральні матеріали: неотесаний камінь, грубе дерево.

Так, господар явно грунтовний і бережливий, але і стиляга неабиякий: клубна напівтемрява, неоновий логотип, бородаті бармени-«лісоруби». А весь цей натуральний декор ручної роботи на поличках – з мішковини, мотузки, вінтажного паперу, польового гербарію... У великому ведмедячому телі явно жевріє велика любляча душа!

Ведмідь – тварина привітна та добродушна, все у нього є в засіках. Його кулінарні смаки – щирі та прості, як і у більшості з нас, поклавши «лапу» на серце: гаряча запашистая піца, соковиті бургери, рум'яні стейки, хрусткі курячі крильця із соусом та холодне крижане пиво, що приємно щипає язик...

У такому душевному домашньому пабі дозволено і трохи «розійтися вшир» теплим компанійським вечором: практично щодня діють акції на певний вид алкоголю та авторські коктейлі. У поєднанні з живою завзятою музикою на сцені або трансляцією футбольного матчу на великому проекторі виходить чудова розрядка!

Частенько знижки бувають і на їжу: наприклад, щопонеділка – на салати, по неділях – на піцу, плюс щоденна обідня знижка 30% на все меню з 12:00 до 16:00 і 40% на каву з 10:00 до 16:00. Одним словом, якщо ходити до Bear Grill правильно і часто – можна пити, харчуватися та намагатися відволікатися від робочих буднів супербюджетно!

Є заклади, які витягують хребет в струнку, а губи – в трубочку. Вони змушують нутро напружено працювати. Bear Grill обіймає дружньою п'ятірнею та укутує теплою привітною шерсткою. Він – для того, щоб відпочивати.

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Вибраний за дух справжньої української гостинності, кухню на базі власного фермерського господарства та харизму власника Михайла Поплавського!

Банкетний зал тижня

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Місткість: банкет – 40 гостей, фуршет – 55 гостей; живий камін, антикваріат, атмосфера середньовічного замку

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko