Обеззброюючий

08.01.2014
Ресторан Camorra

Заходячи до нового  ресторану Camorra, будьте пильні: тут без розпитувань упритул розстрілюють привітністю, а потім влаштовують тривалі тортури гастрономічними спокусами. Чинити опір марно. Краще одразу залишити зовні всю зброю – відкинути на узбіччя граблі невдалого коханняі, зарити біля порогу сокиру бізнес-воєн, – і просто здатися у полон обеззброюючої гостинності.

«Залиш пістолет – з'їж тістечко», – саме цей мафіозний афоризм узяв собі слоганом ресторан, названий на честь найбільшого неаполітанського злочинного синдикату, – Camorra. А від себе додамо, що краще візьміть до рук щось «колюче й ріжуче» – наприклад, ніж та виделку, – і візьміться за м'які, але наполегливі розбоки із спокусливим вмістом Вашої тарілки. Салати, паста, знамениті італійські десерти вимагають невідкладної уваги Ваших смакових рецепторів! «Вогнестрільно», тобто за допомогою плити і мангалу, із ними вже професійно розібрався шеф-кухар, так що Вам залишається лише всмак полоскотати всю цю смакоту столовими приладами і ротовою порожниною. Якісні європейські вина додадуть тієї спокійної витримки і млосного  натхнення, з якими лише істинний мафіозі береться до будь-якої, навіть найсмачнішої справи.

Не збентежить гарний смак справжнього денді і стильний інтер'єр закладу. Мінімалізм в лініях та абрисах, пастельні тони «білякавової» палітри, м'які текстури дають наснагу до довгого та неодноразового перебування.

Звичка вести бізнес супроводжує ділову людину навіть на відпочинку, але для психологічної розрядки добре надати цій звичці ігрової форми. У ресторані Camorra час від часу влаштовують закриті клубні ігри, а також тематичні вечірки «для своїх». Отже, майте на увазі, що ставши частиною «клану» Camorra, зав'язати буде украй нелегко: від всього до всіх тут тягнуться чіпкі ниточки щирих прив'язаностей.

У ресторані Camorra – свій густий, насичений мікроклімат, який не допускає емоційних протягів або комунікативних розривів. Тут непорушно владарює ситий спокій, зовнішня розміреність і затишне внутрішнє відчуття захищеності. Це територія мирних ініціатив, або навіть так: мирної безініціативності. Просто відпочинку.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko