Збожеволіти! Crazy BBQ

29.08.2014
Crazy BBQ

Приручити теплом вогнища волелюбне м'ясо, піддатися нічим не пригнобленим стихіям природи: кисню, що грає в пінг-понг від однієї соснової верхівки до іншої; воді, що вільно плескається в блакитті басейну; спогляданню вогню, що легко грає у відкритих мангальницях, і безкрайньому земному ландшафту... Справжнє «божевілля» у наш час! У цьому-то і радість, у цьому-то і гордість нового концептуального заміського ресторанау Crazy BBQ..

Сюди приїжджають цілими сім'ями, родами та племенами, і навіть тимчасовими незнайомцями, – все та всіх гармонізує в єдине ціле вільний заміський простір Crazy BBQ. Спочатку оп'янить свіжим повітрям, приголубить пасторальним затишком, а потім і щільно наситить, і омиє водами, і обкурить ароматним кальяном, і закачає бітами або рифами на танцмайданчику, – і все! Всі люди брати. Інакше вже й думати навіть лінь...

Але в концепцію Crazy BBQ закладена не лише апеляція до базових людських інстинктів, але й природна тяга до прекрасного. Естетично Crazy BBQ – справжній зразок авангардного сучасного мистецтва. Дизайн інтер'єру та екстер'єру закладу є копіткою авторською розробкою Ярослава Галанта.

У дворі Crazy BBQ «виросло» декілька мангал-альтанок з кухоньками, де кожен може влаштувати власний пікнік. А в просторому ресторанному залі розміщена відкрита кухня і відкрита стійка з коптильнею і мангалом, але тут вже орудують професіонали. А Ви можете постежити і почерпнути корисні навики на терені майстерного приготування м'яса.

У пул-зоні з басейном та баром кожному – свій курорт. У фан-зоні – свій фестивальний опен-ейр. У «дитячому містечку» малятам – свій суверенітет. Отже, геть умовності, низькі стелі, вузькі дверні отвори й тісні черевики! Бігом на вихідні в Crazy BBQ!

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko