Літературний смак

30.08.2016
Ресторан «Дом Грибоедова»

Каре ягняти «На примусі Бегемота», куряче консоме «Секрети Арчібальда Арчібальдовіча», лосось з овочевим конфітом «Від буфетника вар'єте», вареники з потрохами «Ноблес оближ»... Відчуваєте високу поетику?.. Літературний смак та смачна література опинилися в точці переину площі Незалежності та Малої Житомирської вулиці. Саме тут в червні, прямо з булгаківських сторінок, матеріалізувалася оселя завсідників МАССОЛІТу – «Дім Грибоїдова». Заклад створено за мотивами твору «Майстер і Маргарита» – з непідробною любов'ю та кокетливою іронією, з безтурботним дореволюційним колоритом і сучасним домашнім затишком, з рисами гастрономічної ресторації та богемного арт-салону.

Слов'янська кухня кінця XIX сторіччя, переважна більшість рецептів якої представлена в меню «Дому Грибоїдова», – дивовижна знахідка, «корисна копалина». Ряд позицій не знайти більше в Києві: наприклад, яйця-кокот із шампіньоновим пюре. Є й простіші страви з раціону тодішнього киянина – курячий паштет, сало з прорізом, збірна солянка, оселедчик на бородинських тостах. Але й сучасним ресторанним трендам, безумовно, знайшлося почесне місце: це досить-таки обширне хоспер-меню, включаючи стейки, популярні нині салати, карпаччо, шоколадний фондан або панакотту.

Приємний інтер'єр з елементами належній епосі патетики – примітна межа «Дому Грибоїдова». Парадний вхід оброблено шпалерами із золотим тисненням, килимовою доріжкою та біблейной фрескою. Зали в молочно-білій та ніжно-блакитній гаммі тішать око акуратними абажурами настінних бра, що сочаться ореолами теплого світла, книжковими стелажами, які можна поповнювати власними томиками, різноманітними антикварними дрібничками з описів роману, а з живності присутня пара симпатичних жовтих канарок у підвісній клітці.

Основний зал «Дому Грибоїдова» стаціонарно оснащений сценою зі старовинним роялем, а його стіни періодично служать картинною галереєю. Тут регулярно проходять різні культурні заходи: звані вечері, творчі вечори, благодійні виставки ect. Другий зал обладнано під караоке. Це відособлена лаунж-зона, де можна поспівати, відпочити на м'яких диванах та покурити кальян.

Що ж, шануйте гарну їжу та читайте гарну літературу в «Домі Грибоїдова»!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан Vano Ivano Patio на Райдужному

Ресторан Vano Ivano Patio на Райдужному

Вибраний за старі добрі традиції грузинської гостинності на новому живописному місці

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Основний зал ресторану «Ті-Арт»

Місткість: на банкет – до 60 гостей, на фуршет – 75 гостей

Рекомендуємо відпочити

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1500₴/доба

Реклама

Zolotarenko