Куди ж подівся «Доверсоль»?

03.04.2017
Dover Street

А нікуди. Він є. Лише віднині – на новому місці, з новим ім'ям та в новій якості. Dover Street – новий ресторан на розі Володимирської та Саксаганського від творців легендарного «Доверсоля» – подружжя Володимира і Олени Горянських.

Перш за все, Dover Street зберіг улюблену для постійних гостей гастрономічну основу – різноманіття найсвіжішої риби та дарів моря з географією вилову від рідного чорноморського побережжя до екзотичного Середземномор'я. Продукт пропонується як в чистому вигляді з будь-яким вибраним способом приготування, так і є складовою страв практично всіх розділів меню.

Але новин все ж куди більше. По-перше, в ресторані Dover Street почали готувати м'ясо. З'явилося м'ясне хоспер-меню для прибічників чистого смаку та здорового набору корисних речовин. М'ясо також введене до основного меню: гості можуть поласувати бургерами з телятиною, домашніми пельменями, піцою та брускетами з прошутто, теплими салатами, ковбасками гриль або томленимі реберцями.

Розширення кулінарних напрямків та демократизація середнього чека частково пов'язані з розширенням цільової аудиторії. Dover Street – родинний ресторан, і тут прагнуть задовольнити смаки і потреби кожного. Наприклад, в ресторані практикуються ранні сніданки і подовжено години роботи вечірньої пори. Також тепер тут багато уваги приділяється дітям: щодня в закладі присутній няня-психолог, яка в спеціально відведеній кімнаті займає малят залежно від віку та їх настрою.

І третій, дуже важливий аспект – це поява двох окремих банкетних залів. У Dover Street можливе проведення заходів будь-якого формату на закритих та відкритих майданчиках, але особливий акцент зроблений на душевні родинні свята. Всіх винуватців торжества зустрічають самі господарі закладу і підносять приємний сюрприз.

Dover Street запрошує в гості старих та нових друзів!

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Fd-Store

Fd-Store

Дизайн, друк і виробництво папок для меню

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський готельно-ресторанний комплекс «Мисливський двір»

Заміський готельно-ресторанний комплекс «Мисливський двір»

Вибраний як зелений оазис у межах міста, де неймовірна чистота природи гармонійно поєднується з високим рівнем комфорту

Банкетний зал тижня

«Білий мармуровий зал» заміського ресторану «Шале»

«Білий мармуровий зал» заміського ресторану «Шале»

Місткість: банкет – 60 гостей, фуршет – 80 гостей

Рекомендуємо відпочити

Готель «Братислава»

Готель «Братислава»

Вартість номерів – від 1650 ₴/доба

Реклама

Zolotarenko