Суші-сет для двох класиків

14.03.2010
Два новых японских заведения ресторанной сети Евразия

Майстрам пера, Льву Толстому та Шота Руставелі, певно віднині на небі сняться роли. На двох київських вулицях, названих на честь класиків, виросли два нові японські заклади ресторанної мережі «Євразія».

Ріг Шота Руставелі та вулиці Рогнединської позначений «Євразією» більш класичного японського «крою». Лаконічні форми та спокійні базові кольори – від кремового до кавового – злегка відтіняються нечисленними червоними і чорними елементами, а також вазонною зеленню. Розташувавшись на стьобаних канапах з бронзовим відливом та очікуючи на замовлення, приємно пройтися очима звивистими загадковими ієрогліфами на стінах.

На вулиці Льва Толстого, між колишнім легендарним «Морозівським» гастрономом і відомим книжковим магазином, тепер знаходиться найромантичніша з «Євразій» – кремово-білосніжна, легковажно-ззвивиста, як сакура, і трохи припорошена перламутром «висхідного сонця». Інтер'єр традиційно «небагатослівний», але дуже свіжий та юний. Цей затишний куточок стане для закоханих прекрасним довершенням прогулянки по парку Шевченко.

Кухня нових «Євразій» – як і раніше – злегка європеїзований варіант традиційного японського меню. З недавніх пір, окрім різноманітності суші, ролів, сашимі, темпура, місо-супів та іншої національної «окраси», тут також можна замовити салат «Цезар» або крем-суп (гарбузовий і грибний). Таким чином, тут цілком комфортно себе почуватимуть і люди з консервативнішими смаками, і просто не великі любителі морепродуктів.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko