Ідеальний баланс: і красивий, і практични

05.07.2010
Клуб-ресторан Франт

Це він, «Франт». Новий ресторан-клуб на Подолі, який влаштувався недалеко від метро Контрактова площа. Одягнений в охайний інтер'єр, володіє тонким чуттям щоденних потреб своїх гостей. Як потреб в хорошій і недорогій домашній кухні, так і в доступних звичних розвагах. Ця простота і «людяність» забезпечують відвідувачам максимальний душевний і фізичний комфорт, а закладу – популярність серед людей різного віку та соціального статусу.

У «Франті» є дві зони, що відрізняються цільовим призначенням. Перша, що є міською трапезною, логічно розташована на нижньому поверсі, щоб не створювати незручностей для «наймобільнішої» частини відвідувачів. Меню дуже розгалужене – великий вибір сніданків, обідів, бізнес-ланчів за цінами рівня непретензійного фаст-фуда. Перед роботою, починаючи з 8 ранку, тут можна легко або щільно поснідати, в денні години – заскочити на обідню перерву, а ввечері – випити пива або вина в компанії колег та друзів.

Друга зона, банкетно-розважальна, надійно відокремлена від буденної метушні, займаючи повністю другий поверх приміщення. Меню тут більш «вузьке», але й більш святкове, а барна карта дуже різноманітна. У будь-якому з трьох залів – теплому і затишному «Європейському», стильному і витриманому «Камінному» або в маленькій колоритній «Хатці» – можна провести банкет, отримавши дуже вигідну пропозицію по ціні та обслуговуванні. Але найприкметніший, мабуть, момент, що кількості залів відповідає кількість більярдних кімнат – їх тут теж три. Окремі кімнати дають можливість зіграти з друзями партію і заразом душевно поспілкуватися в тісній компанії, не ризикуючи не почути один одного в галасливій багатолюдній атмосфері.

Головна перевага ресторану «Франт» в тому, що він вибрав для себе універсальну концепцію. Оптимальна цінова політика, витриманий баланс «хліба і видовищ» – все продумано для максимальної зручності відвідувачів.

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Вибраний за дух справжньої української гостинності, кухню на базі власного фермерського господарства та харизму власника Михайла Поплавського!

Банкетний зал тижня

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Місткість: банкет – 40 гостей, фуршет – 55 гостей; живий камін, антикваріат, атмосфера середньовічного замку

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko