Співочий гангстер

07.10.2010
Караоке-ресторан «Гангстер»

Уздовж київського Червонозоряного проспекту розташований надійний робочий тил мегаполісу: тут пульсує малий бізнес, пошепки кріпшає фундамент великого міста. Але в чому відчуває дефіцит це приховане джерело енергії, так це в ненав'язливих місцях релаксації. Недавно біля МАУПу відкрився заклад, який може стати для багатьох хорошою традицією, – караоке-ресторан «Гангстер». Своїм універсальним та демократичним форматом він приваблює найширшу публіку.

«Гангстер» фінансово переосмислив та помістив у своє меню найзатребуванішіі пропозиції: бізнес-ланчі, пивне меню, суші-сети, гриль-меню, фаст-фуд-меню, коктейльну та десертну карту. У «гангстерській» інтерпретації – все це смачно і дуже доступно. Страви основного меню цілком традиційні з точки зору поєднання продуктів: це м'ясні салати, заправлені майонезом, запечені з сиром та овочами гриби, шинка, яловичина.

Оформлений заклад у ретро-стилі. Обстановка трохи нагадує паб – декорованими цегельними стінами та дерев'яними перекладинами, – але все таки тут більш «цнотлива» атмосфера, по-родинному затишна. Окремий куточок з напівкруговим диваном дуже буде доречним, якщо сюди навідається згуртована компанія. Співробітникам та колегам тут ніхто не перешкодить обговорити робочі справи, підняти келихи за вдалу угоду, студентам – у невеликому колі відсвяткувати закінчення сесії або... втім, студентам завжди знайдеться, що відсвяткувати. Великий попит має проведення тематичних гангстерських вечірок – як для корпоратіва, так і на честь днів народжень або навіть весіллів.

Головна повсякденна розвага, пропонована «Гангстером», – караоке. Вибір композицій неосяжний – близько 33 000 пісень. Міні-кінотеатр в особі «Гангстера» технічно забезпечений проєкторним і трьома плазмовими екранами, тематично – архівом з 50-ти гангстерських кінострічок.

Тепер не потрібно довго мучитися нерішучістю, перш ніж вирушити у невибагливому форматі перекусити та відпочити, прораховувавши плюси і мінуси, побоюючись за власний бюджет. Очевидно, що «Гангстер» – найбільш відповідний варіант.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Посуд-Сервіс

Посуд-Сервіс

Посуд для дому, кафе, барів і ресторанів

Реклама

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Фортеця»

Ресторан «Фортеця»

Вибраний за теплоту осінніх зустрічей біля затишного каміна та можливість комфортно насолодитися останніми осінніми днинками серед пахучих сосен

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Володимирський»

Основний зал ресторану «Володимирський»

Місткість: 80 осіб – банкет, 100 осіб – фуршет; караоке, сцена, урочиста тканинна драпіровка

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko