«Озеленення» столиці: на Олімпійській виріс Grün

31.03.2016
Ресторан Grün

Весна окуповує зеленими острівцями та диханням свіжого озону не лише пасторальні поля і луги. Вона здатна проникати в ущелини міського бетону та задзеркалля вакуумних склопакетів. І поки крізь земний грунт ще невпевненно пробиваються перші паростки, в центрі Києва вже виріс та цілком окріпнув «зелений» ресторан Grün – заклад, де співавтором інтер'єрного рішення є сама природа, а європейська кухня прикрашена модними скандинавськими мотивами.

Одна стіна тут покрита живим «лоскітним» мохом, з другої струмує прохолодний, кристально чистий водоспад, третя відкриває бездонний небесний простір – це вепениця вітринних вікон. Підлога та меблі – з натурального світлого дерева, стіни і стеля – спокійного молочного, земляного, глиняного відтінку. Мінімалістичний еко-дизайн, – можна підсумувати так.

Всім, хто коли чує словосполучення «європейська кухня», візуалізує собі сакральний дует «грецький-цезар», варто відвідати Grün першим. Тут це, швидше, означає страви, приготовані в традиціях різних країн Європи. Причому меню явно тяжіє до Півночі, це видно за кількістю рибних позицій. Не обділений увагою і такий еко-самородок здорового органічного харчування, як дичина. Її можна зустріти не лише в розділі «М'ясо», але й «Салати», «Закуски», і навіть «Піца». З овочів перевага віддана сезонним продуктам, зі способів приготування – найкориснішим: дров'яна піч, гриль, су-від.

У Grün є чимала і добре обладнана дитяча кімната, що нечасто зустрінеш у міських закладах через економію простору. Офіціанти поводяться невимушено і доброзичливо, делікатно оберігаючи спокій гостя. Це заклад, де розсіюється типова неврозна тривога мешканця великого міста. Будь-який аврал або цейтнот тут дивовижним чином трансформується у чуття, толк і розстановку.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Посуд-Сервіс

Посуд-Сервіс

Посуд для дому, кафе, барів і ресторанів

Реклама

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Провінція на Дніпрі»

Ресторан «Провінція на Дніпрі»

Вибрана за свіже морозне повітря у поєднанні з теплом затишних залів і за яскраву атмосферу свят, що наближаються

Банкетний зал тижня

Ресторан готелю «Совські Ставки»

Ресторан готелю «Совські Ставки»

Місткість: банкет – 80 осіб, фуршет – 100 осіб; перший поверх, вихід до лобі-бару та літньої тераси, світлі пастельні тони в дизайні інтер'єру

Рекомендуємо відпочити

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1800₴/доба

Реклама

Zolotarenko