«Озеленення» столиці: на Олімпійській виріс Grün

31.03.2016
Ресторан Grün

Весна окуповує зеленими острівцями та диханням свіжого озону не лише пасторальні поля і луги. Вона здатна проникати в ущелини міського бетону та задзеркалля вакуумних склопакетів. І поки крізь земний грунт ще невпевненно пробиваються перші паростки, в центрі Києва вже виріс та цілком окріпнув «зелений» ресторан Grün – заклад, де співавтором інтер'єрного рішення є сама природа, а європейська кухня прикрашена модними скандинавськими мотивами.

Одна стіна тут покрита живим «лоскітним» мохом, з другої струмує прохолодний, кристально чистий водоспад, третя відкриває бездонний небесний простір – це вепениця вітринних вікон. Підлога та меблі – з натурального світлого дерева, стіни і стеля – спокійного молочного, земляного, глиняного відтінку. Мінімалістичний еко-дизайн, – можна підсумувати так.

Всім, хто коли чує словосполучення «європейська кухня», візуалізує собі сакральний дует «грецький-цезар», варто відвідати Grün першим. Тут це, швидше, означає страви, приготовані в традиціях різних країн Європи. Причому меню явно тяжіє до Півночі, це видно за кількістю рибних позицій. Не обділений увагою і такий еко-самородок здорового органічного харчування, як дичина. Її можна зустріти не лише в розділі «М'ясо», але й «Салати», «Закуски», і навіть «Піца». З овочів перевага віддана сезонним продуктам, зі способів приготування – найкориснішим: дров'яна піч, гриль, су-від.

У Grün є чимала і добре обладнана дитяча кімната, що нечасто зустрінеш у міських закладах через економію простору. Офіціанти поводяться невимушено і доброзичливо, делікатно оберігаючи спокій гостя. Це заклад, де розсіюється типова неврозна тривога мешканця великого міста. Будь-який аврал або цейтнот тут дивовижним чином трансформується у чуття, толк і розстановку.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko