Хміль проходить, «Хмільнофф» залишається

14.02.2010
Хмель проходит, Хмельнофф остается

Що потрібно, щоб, повернувшись із ресторану, сказати: «Ой, ми так добре посиділи…»? Ну, по-перше, сидіти недарма. А так, щоб і що згадати було, і що відновлювати в пам'яті. Ну, а по-друге, ціни повинні допомогти впасти в такий щиросердний стан, коли себе можна не обмежувати.

Ресторанчик «Хмільнофф», що відкрився неподалік центральної Синагоги, ідеально підходить для посиденьок на широку ногу в кризовий час. Кухня якістю й різноманітністю страв нічим не поступається багатьом ресторанам, ціни в яких на щабель вище. У меню безліч страв з різних видів м'яса: це й класичні американські стейки, і німецькі ковбаски до пива, і українське порося. Шеф-кухар знає й любить свою справу, а хазяї ресторану намагаються не втручатися у творчий процес. Тому на якості продуктів тут не заощаджують.

В ресторані є пивний зал із плетеними меблями – затишними кріслами, у яких можна розвалитися після N-ного келиха улюбленого напою й невеликими круглими столиками. Розташування залів таке, що одночасно в ресторані зможуть сісти й кулька великих компаній, і відвідувачі, що й зазирнули сюди мимохідь. Місця вистачить усім, і ніхто один одному не буде заважати. Кожна зала обладнана гарною музичною апаратурою й продуманим освітленням, яскравість і насиченість якого можна регулювати за бажанням.

Напевно, у кожнім місті є такі місця, які знаючі люди йменують не інакше як «одна місцинка». Вони, як правило, не найвідоміші, але зате в них не просто ходять, їх люблять.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko