Розумна кухня для розумних людей

28.06.2010
IQ Bar

Недавно в Києві, недалеко від червоного корпусу університету, відкрився монумент мозкової діяльності, і просто приємний нестандартний ресторан – IQ Bar. Його ідеологи просувають нову концепцію кухні під назвою smart cuisine. Головна ідея в тому, що, допускаючи їжу до свого організму, варто пропускати її через невсипущий фейс-контроль власного аналітичного центру, задаючись питаннями на кшталт «Що я їм?», «З чого це зроблено?», «Чи корисно це?» У ресторані IQ Bar вам відповіді дадуть, не замислюючись – чіткі, позитивні й упевнені.

Але висока якість продуктів – це лише гідна база. Поняття smart cuisine чимось схоже на поняття smart casual, будучи певним розумним компромісом між вишуканим і повсякденним. Таким чином, smart cuisine можна розуміти як демократизовану високу кухню – і творчу, і просту, підходящу для щоденного вживання. Приклад? Простий овочевий салат – але під пікантним яблучно-імбирним соусом, вже куди більш традиційне «Олівье» – але з ніжним м'ясом варених раків. Навіть чіпси до пива перетворюються на орігинальну закуску, будучи приготованими з м'яса або пармезану, і обов'язково – власноручно.

Оформлення ресторану також просте і хитромудре одночасно. Стиль хай-тек диктує мінімалістіку в лініях і формах, використання скромного колірного спектру, але лабіринтоподібне планування сприяє розвитку просторового мислення, відсутність дверей – народженню безмежних ідей, а високі стелі дають можливість думкам здійнятися високо над повсякденністю. Концептуальні для ресторану IQ Bar тести на коефіцієнт інтелекту вам тут запропонують не лише в паперовому або комп'ютерному вигляді, але й у підручному – у вигляді головоломок, і навіть у настінному – у вигляді розпису.

Новий заклад притягує інтелігентну, успішну та думаючу публіку, зі смаком і адекватними життєвими цінностями. В той же час, невимушена атмосфера сприяє тому, щоб не здаватися розумним, а бути ним. І розумна людина знає: щоб добре працювати, потрібно уміти розслаблятися. Як помірний релакс буде доречним, наприклад, келих хорошого вина якої-небудь європейської марки, або кальян, різновидів яких тут просто в надлишку. Поєднання їх інгредієнтів просто приголомшливі, наприклад: кальян «Аравія» у грейпфруті, на шампанському, з додаванням м'яти і льоду; «Таджмахал» – в ананасі, на молоці, «Бейлісі» та меді.

Можна сказати, що ресторан IQ Bar – не лише для голодних животів, але й для голодних розумів. Приймати ін'єкції інтелекту на ситий шлунок, або приймати їжу на ситу голову – вибір за вами!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko