Розумна кухня для розумних людей

28.06.2010
IQ Bar

Недавно в Києві, недалеко від червоного корпусу університету, відкрився монумент мозкової діяльності, і просто приємний нестандартний ресторан – IQ Bar. Його ідеологи просувають нову концепцію кухні під назвою smart cuisine. Головна ідея в тому, що, допускаючи їжу до свого організму, варто пропускати її через невсипущий фейс-контроль власного аналітичного центру, задаючись питаннями на кшталт «Що я їм?», «З чого це зроблено?», «Чи корисно це?» У ресторані IQ Bar вам відповіді дадуть, не замислюючись – чіткі, позитивні й упевнені.

Але висока якість продуктів – це лише гідна база. Поняття smart cuisine чимось схоже на поняття smart casual, будучи певним розумним компромісом між вишуканим і повсякденним. Таким чином, smart cuisine можна розуміти як демократизовану високу кухню – і творчу, і просту, підходящу для щоденного вживання. Приклад? Простий овочевий салат – але під пікантним яблучно-імбирним соусом, вже куди більш традиційне «Олівье» – але з ніжним м'ясом варених раків. Навіть чіпси до пива перетворюються на орігинальну закуску, будучи приготованими з м'яса або пармезану, і обов'язково – власноручно.

Оформлення ресторану також просте і хитромудре одночасно. Стиль хай-тек диктує мінімалістіку в лініях і формах, використання скромного колірного спектру, але лабіринтоподібне планування сприяє розвитку просторового мислення, відсутність дверей – народженню безмежних ідей, а високі стелі дають можливість думкам здійнятися високо над повсякденністю. Концептуальні для ресторану IQ Bar тести на коефіцієнт інтелекту вам тут запропонують не лише в паперовому або комп'ютерному вигляді, але й у підручному – у вигляді головоломок, і навіть у настінному – у вигляді розпису.

Новий заклад притягує інтелігентну, успішну та думаючу публіку, зі смаком і адекватними життєвими цінностями. В той же час, невимушена атмосфера сприяє тому, щоб не здаватися розумним, а бути ним. І розумна людина знає: щоб добре працювати, потрібно уміти розслаблятися. Як помірний релакс буде доречним, наприклад, келих хорошого вина якої-небудь європейської марки, або кальян, різновидів яких тут просто в надлишку. Поєднання їх інгредієнтів просто приголомшливі, наприклад: кальян «Аравія» у грейпфруті, на шампанському, з додаванням м'яти і льоду; «Таджмахал» – в ананасі, на молоці, «Бейлісі» та меді.

Можна сказати, що ресторан IQ Bar – не лише для голодних животів, але й для голодних розумів. Приймати ін'єкції інтелекту на ситий шлунок, або приймати їжу на ситу голову – вибір за вами!

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko