Дім мрії

01.07.2016
«Хата Grill»

Там, де добре готують гарне м'ясо, мабуть, варто залишитися би жити. «Хата Grill» ріелторські послуги не пропонує, зате домашню гостинність тривалістю в півдоби гарантує. Новий ресторан на Житомирській трасі манить закличним ароматом підсмажених страв, затишним українським колоритом і «садком вишневим коло хати».

До ресторану «Хата Grill» неначе навіть важко і не потрапити. Вірніше, важко змусити себе проїхати повз, побачивши красивий білосніжний фасад, «інкрустований» живими квітами, і вивіски з дрівцями та живим вогнем, що мимоволі збуджують апетит. А вже зайшовши всередину – важко не залишитися. У когось пробуджується зворушлива ностальгія за дитячими канікулами в бабусиному селі, у когось – радісна цікавість від можливості пережити цей досвід тут і зараз.

У кожному куточку ресторану Ви зустрінете старовинні предмети культури і побуту. Щоб «струсити пил століть», багато хто з них модернізований, завдяки життєрадісній яскравій розфарбовці або переосмисленню функцій. Так, наприклад, старовинні діжки та колеса воза перероблені в світильники. А деякі, здавалося б, музейні експонати активно працюють за призначенням і понині: у красивих мальованих печах можна зварити борщ, на музичних інструментах «в розумних межах» щось виконати. Такий ось зворушливий «привіт» з 18-ого сторіччя.

Спекотливим літом просто рай звернути з разпеченої сонцем запорошеної дороги і вмить опинитися в зеленому оазисі. Навіть з вигляду і не здогадатися, що щастя прохолоди та свіжості так близько! Дворик ресторану «Хата Grill», дбайливо «укутаний» гіллястими кронами дерев, квітне і пахне. Приємно дзюрчить фонтан. Просторий, оперізуючий літній майданчик під навісом дає можливість багатьом компаніям влаштувати тут пікнік. Поряд знаходиться зелений лужок із гойдалками та пісочницею для діток, так що і їм буде весело та комфортно.

Меню ресторану «Хата Grill» – невелике, ємке: і щоб увагу гостей не розсіювати, і щоб забезпечити постійну свіжість продуктів. Акцент, звичайно, на шашликах та люля-кебабах, реберцях і стейках, а також печених овочах і запашному лаваші до них. М'ясне багатство доповнять декілька свіжих салатів і соління, узвар або вино. Але й, звичайно, вареники, сало або борщ гріх в українському ресторані не подати! Все – своє, домашнє.

«Ми з дому, ми не голодні» – щиро і справедливо може відповісти кожен, хто щойно побував у цій хаті – «Хаті Grill».

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko