Ей, крошка, перекуси трошки!

14.03.2010
Новое городское кафе Крошка на бульваре Леси Украинки

...інколи це непосильне завдання, опинившись у центрі міста, обійти стороною високопарні ресторани та реалізувати просте людське бажання пообідати смачно і... звично. Нове міське кафе «Крошка» на бульварі Лесі Українки дає можливість як без зайвих церемоній вгамувати голод, так і отримати естетичне задоволення від цікавого авторського оформлення закладу.

Інтер'єр кафе яскравий, сучасний, концептуальний. Він одночасно і барвистий, і легкий для уваги, сконцентрованої більше на їжі або на розмові за пивцем. Дизайнерське рішення є гордістю для творців, оскільки в 2010 році воно стало кращим в номінації «Інтер'єри торгівельних приміщень» у всеукраїнському конкурсі «Interyear».

Повертаючись все ж до головного, можна сказати, що «Крошка» завжди нагодує по-домашньому: наприклад, маминим гарячим супом, відбивною з гарніром та салатом, чаєм або соком з тістечками. Вибір досить великий, тому здоровий різноманітний раціон харчування вам забезпечений, якщо ви маєте намір забігати сюди регулярно. І жодних 20-хвилинних чекань замовлення – все готово, все парує, пахне і випромінює тепло, чекаючи Вашого приходу. Якщо ж час зовсім не дозволяє відлучитися з робочого місця – служба доставки транспортує обід прямо до вас в офіс.

«Крошка» забезпечує спокійне, розмірене та неекстремальне харчування для зайнятих людей. Саме цей факт, а також – демократичність обстановки і розцінок залучає сюди студентську молодь та офісних працівників. Це здорова, повнокровна альтернатива «пластиковим» фаст-фудам та сумнівним їдальням.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko