Автономне острівне щастя Mai Tai

19.08.2011
Интерьер Mai Tai Lounge Kyiv

Коли негатив нестримно атакує, зазвичай нам радять уявити собі знаходження під скляним куполом. Але це якийсь вже зовсім «лабораторний» варіант психологічної розрядки. Ми ж пропонуємо заточити себе на компактному сонячному острові, оточеному глибокою блакитною водою, – такою ласкавою для тих, хто прийшов з миром, але такою підступною для тих, хто прагне деструктивно та безцеремонно підступитися до заповітних берегів. З відкриттям на початку літа на «Олімпійській» найекзотичнішого ресторану Києва – Mai Tai Lounge Kyiv – це стало набагато легше, адже тепер навіть не потрібно витрачати енергію на роботу уяви. Можна лише відпочивати та розслаблятися.

Mai Tai Lounge Kyiv – це філія всесвітньо відомої ресторанної мережі Trader Vic''s, яка вперше розцвіла крупною екзотичною квіткою ще у першій половині минулого століття (1939 рік, Каліфорнія). Що ж до безпосередньо нашої батьківщини, то це новий проект групи компаній Fim Card, яка вже 10 років радує жителів столиці рідною українською етнікою ресторану «О'Панас», і більше 5 років – древнім, ще язичнецьким втіленням національного побуту, представленому в заміському комплексі «Трипілля». Як бачимо, географія творчої думки цього разу кардинально розширилася. Естетика Mai Tai Lounge Kyiv є міксом островітянських культур – таких теплих, далеких та ваблячих. Заклад – немов музей індонезійських та полінезійських чудес: химерні істукани, бамбукові плетіння елементів декору, яскраві орнаменти на тканинах – все привезло і оригінальне. По стелі барної зони «пропливають» небутафорські сампани, їх вдало дублює «на землі» забавний винахід – конвеєр-ріка, по якій невеликі човники доставляють суші-сети прямо до гостя. Яскрава тайська кухня, що полюбилася киянам, лише злегка включає домішки європейської, латиноамериканської та японської традиції.

Движущийся суши-конвейер

Mai Tai Lounge Kyiv нагадує маленьке автономне новоутворення в надрах абсолютно полярною йому слов'янської культури. І якщо сприймати заклад як маленьку державу, то його конституційний лад – розслабляючий лаунж, державний гімн – тихий чил-аут, а державний герб – солодкий Mai Tai. Саме цей екзотичний сонячний коктейль стояв у витоків всієї концепції мережі закладів. Без нього не обходиться не одна вечірка, а його технологічним секретам навчала київських барменів спеціальна делегація із США.

Відвідини Mai Tai Lounge Kyiv – це своєрідний аналог того, щоб набрати повні валізи життєрадісних квітчастих сорочок, висадитися в епіцентр пляжної фієсти, де юрба шоколадних красунь обів'є чарами танців та пахучими бутонами гавайських лей, і безтурботно лягти на бамбуковий шезлонг, десь у тіні пальмових гілок, потягуючи медово-солодкий фруктовий коктейль... Сезон відпусток тихенько відчалює, але у справжнього оптиміста завжди склянка Mai Tai наполовину повна. Зробіть для себе свято життя безлімітним – резервуйте місця у раю цілорічно!

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko