Міністерство відпочинку

16.01.2017
15747815_780082048796423_4611982499162231746_n

У Ministerka Lake House ти завжди сам собі міністр. Міністр відпочинку й туризму, міністр спорту, міністр охорони здоров'я і міністр своїх особистих внутрішніх справ. У Ministerka Lake House у тебе теж є свій «будинок біля озера», а не лише у кінощасливчиків Кіану Рівза та Сандри Буллок. І він, точно так само, як і героям романтичної мелодрами, дарує красу та споглядальний спокій.

Ministerka Lake House побудований у коттеджном містечку в урочищі Наталка, при Міністерському озері – улюбленому місці відпочинку столичних городян. Триповерховий будинок із парковкою та палісадником, дитячою ігровою зоною і камерною дров'яною лазнею, з готелем на 12 різнопланових номерів та ресторанчиком з каміном і балконом, – він тихий, затишний і самодостатній у своєму приватному безтурботному світі. Кожному гостеві знайдеться своя віддушина: естету-натуралісту – живописні заміські види, гедоністу-гурману – вишукані європейські страви, спортсмену-любителю – теніс, велосипеди, лижі, а дітям і батькам – розважальні програми для всієї сім'ї по вихідних.

Веселі компанії можуть узяти пристосування для барбекю і організувати душевну вечірку, а закохані – віддалитися в романтичне гніздечко і насолодитися спілкуванням, споглядаючи неосяжне зоряне небо. У пляжний сезон Ministerka Lake House може перетворитися на базу відпочинку для усіх бажаючих, у сезон свят – у закритий банкет-хол для суто конкретного заходу. Чуйний персонал швидко підлаштується під потреби гостей і оперативно забезпечить усім індивідуально необхідним.

Світлий і охайний, новий заміський комплекс Ministerka Lake House – це не просто розважальний заклад або рекреаційна зона, а свого роду гостьовий будинок. Не так із рестораном, як із вітальнею, і не стільки з номерами, як з кімнатами для прийому старих та нових друзів. Принаймні, за відчуттями. Напевно, саме так в ідеальному світі виглядало би Міністерство відпочинку.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko