We are the champions!

03.05.2012
Cпортивный ресторан «Олимпийский»

Любите спорт? Завжди мріяли стати олімпійцем? Такого статусу легко набути, ставши постійним гостем нового спортивного ресторану «Олімпійський» на території оновленого стадіону. Національний спорткомплекс готовий приймати Євро 2012 лише влітку, а ресторан «Олімпійський» готовий приймати вас – незліченну кількість років...

Зал ресторану «Олімпійський» розміром в малогабаритне футбольне поле. Ні стінок, ні перегородок, – суцільний простір єднання і колективізму. Команди уболівальників розташовуються на м'яких канапках по периметру залу, або за восьмимісними столиками посередині, або біля панорамних вікон, або прямо під сценою – зі всіх куточків видно незліченну кількість плазмових екранів та відеоостін з них, що транслюють значимі спортивні заходи та музичні концерти.

Втім, тут все масштабне. Барна стійка спортивного ресторану буквально прямує в горизонт. Це – автономний куточок, тематичної душевності якому додає колекція футбольної атрибутики з підписами зоряних гравців. По обидві сторони від бару розташувалися дві стійки з демонстративним приготуванням їжі: шоу-кухня з хоспером, де мліють від власної неперевершеності стейки й інша м'ясна смакота, і столик для сушистів з відкритою вітриною, на якій строкато лежать апетитні інгредієнти для паназіатських страв.

Cпортивный ресторан «Олимпийский»

Забити у ворота найзлішого ворога – голоду – має сенс лише ефектний гол, адже і в ресторанному «виді спорту» також важливе видовище. Як і спорт, кухня ресторану «Олімпійський» – явище інтернаціональне. Меню зібрало вершки з усіх кулінарних культур. У такій різноманітності завжди приємно загубитися.

Зарядивши батарею життєвого тонусу їдою і напоями, можна і зігнати активність, зігравши з друзями в міні-футбол, або обмінявшись позитивною віддачею та енергетикою з музичними командами на сцені «Олімпійського». Кожної п'ятниці й суботи тут грають гучно і завзято відомі столичні музиканти.

Взрощувати і примножувати бойовий дух, сходити на власні Олімпи, впокорювати намічені горизонти буде легко, якщо регулярно піддавати душу цілющому відпочинку в ресторані «Олімпійський».

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Реклама

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан Flamber

Ресторан Flamber

Вибраний за інтелігентну смарт-кежуал обстановку, чудові рецепти та якість приготування м'яса і не лише

Банкетний зал тижня

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Місткість: банкет – 50 гостей, фуршет – 70 гостей; прованський стиль інтер'єру

Рекомендуємо відпочити

Міні-готель заміського комплексу Roman'S

Міні-готель заміського комплексу Roman'S

Вартість номеру – від 800₴

Реклама

Zolotarenko