Петро – в Бровари, вікно – в Європу

18.06.2010
Петровский Бровар

Чи випити чаю на борту старовинного судна, не відриваючись від берега? Чи погостювати в російській зрубовій хаті, не відриваючись від батьківщини? І те, і інше. Просто здійснити п'ятнадцятихвилинну подорож по Броварській трасі і прямо навпроти повороту до села Княжичі випустити себе на волю.

Двоповерховий дерев'яний будинок, що виділяє запах запашної деревини, – це і є новонароджений «Петровський Бровар». В інтер'єрному рішенні застигла авантюрна картина про культурні вилазки царя Петра І у блискучу і трохи гордовиту Європу. Архітектоніка дерев'яних колод додає закладу російської природності, барокові меблі та мідне кування – європейського благородства. Картини з морськими пейзажами і військово-морські атрибути закутують заміський маєток у солодку таємничість і пригодницьку романтику, а гостям постачають багаті враження і хороший апетит.

А чим гостя пригощають? Обов'язково чим-небудь колоритним! «Царською» юшкою або окрошкою, рибкою смаженою, фаршированою і запеченою з овочами, стравами з потрошків, запашним пирогом з лісовими грибами, салатом «Російським» з овочами, м'ясною резаниною під соусом «Провансаль», ромовою бабою... Втім, якщо Вам захочеться тірамсу або чизкейків заморських – і в цьому не відмовлять. За старовинним звичаєм, деякі страви обов'язково зв'язані з аперитивом – наприклад, до «Петровського» супу подається чарочка хреновухи власного приготування. Восени очікується якісне поповнення меню – в ньому з'являться рум'яні домашні пиріжки, м'ясні кулебяки та рибні розтягаї, російські млинці домашні зі всілякими начинками, деколи – вельми оригінальними: з білих грибів та курчати, з оселедцевого тар-тару і мочених яблучок.

Не споживайте їжу сухомятно, а романтику – сухопутно. Краще посміхніться сонячному дню і гайда на старовинне судно новоспеченого «Петровського Бровара»!

Новий постачальник у каталозі

Лодмар Україна

Лодмар Україна

Продаж, постачання, обслуговування та ремонт професійного обладнання

Постачальник тижня

Алфея

Алфея

Промислові фільтри для видалення диму, жиру і запахів, що відходять від кухонних плит

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Етно-ресторан «Рідна Хата»

Етно-ресторан «Рідна Хата»

Вибраний за дотримання національної естетики, колориту і гармонії в інтер'єрі, кухні та атмосфері

Банкетний зал тижня

Банкетний зал ресторану «Фенікс»

Банкетний зал ресторану «Фенікс»

Місткість: банкет – до 80 персон, фуршет – до 120 персон

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko