Петро – в Бровари, вікно – в Європу

18.06.2010
Петровский Бровар

Чи випити чаю на борту старовинного судна, не відриваючись від берега? Чи погостювати в російській зрубовій хаті, не відриваючись від батьківщини? І те, і інше. Просто здійснити п'ятнадцятихвилинну подорож по Броварській трасі і прямо навпроти повороту до села Княжичі випустити себе на волю.

Двоповерховий дерев'яний будинок, що виділяє запах запашної деревини, – це і є новонароджений «Петровський Бровар». В інтер'єрному рішенні застигла авантюрна картина про культурні вилазки царя Петра І у блискучу і трохи гордовиту Європу. Архітектоніка дерев'яних колод додає закладу російської природності, барокові меблі та мідне кування – європейського благородства. Картини з морськими пейзажами і військово-морські атрибути закутують заміський маєток у солодку таємничість і пригодницьку романтику, а гостям постачають багаті враження і хороший апетит.

А чим гостя пригощають? Обов'язково чим-небудь колоритним! «Царською» юшкою або окрошкою, рибкою смаженою, фаршированою і запеченою з овочами, стравами з потрошків, запашним пирогом з лісовими грибами, салатом «Російським» з овочами, м'ясною резаниною під соусом «Провансаль», ромовою бабою... Втім, якщо Вам захочеться тірамсу або чизкейків заморських – і в цьому не відмовлять. За старовинним звичаєм, деякі страви обов'язково зв'язані з аперитивом – наприклад, до «Петровського» супу подається чарочка хреновухи власного приготування. Восени очікується якісне поповнення меню – в ньому з'являться рум'яні домашні пиріжки, м'ясні кулебяки та рибні розтягаї, російські млинці домашні зі всілякими начинками, деколи – вельми оригінальними: з білих грибів та курчати, з оселедцевого тар-тару і мочених яблучок.

Не споживайте їжу сухомятно, а романтику – сухопутно. Краще посміхніться сонячному дню і гайда на старовинне судно новоспеченого «Петровського Бровара»!

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський комплекс Sobi Club

Заміський комплекс Sobi Club

Вибраний як чарівне місце, де можна цілковито насолодитися барвами золотої осені і всією красою комфортного відпочинку на природі

Банкетний зал тижня

Концерт-хол Allegro

Концерт-хол Allegro

Місткість: банкет – 600 персон, фуршет – 800 персон; форма амфітеатру, сцена-трансформер, світломузичне обладнання

Рекомендуємо відпочити

СПА-готель «Мисливський двір» 3*

СПА-готель «Мисливський двір» 3*

Вартість номерів – від 1364₴/доба (включений сніданок та відвідування SPA-центру)

Реклама

Zolotarenko