Петро – в Бровари, вікно – в Європу

18.06.2010
Петровский Бровар

Чи випити чаю на борту старовинного судна, не відриваючись від берега? Чи погостювати в російській зрубовій хаті, не відриваючись від батьківщини? І те, і інше. Просто здійснити п'ятнадцятихвилинну подорож по Броварській трасі і прямо навпроти повороту до села Княжичі випустити себе на волю.

Двоповерховий дерев'яний будинок, що виділяє запах запашної деревини, – це і є новонароджений «Петровський Бровар». В інтер'єрному рішенні застигла авантюрна картина про культурні вилазки царя Петра І у блискучу і трохи гордовиту Європу. Архітектоніка дерев'яних колод додає закладу російської природності, барокові меблі та мідне кування – європейського благородства. Картини з морськими пейзажами і військово-морські атрибути закутують заміський маєток у солодку таємничість і пригодницьку романтику, а гостям постачають багаті враження і хороший апетит.

А чим гостя пригощають? Обов'язково чим-небудь колоритним! «Царською» юшкою або окрошкою, рибкою смаженою, фаршированою і запеченою з овочами, стравами з потрошків, запашним пирогом з лісовими грибами, салатом «Російським» з овочами, м'ясною резаниною під соусом «Провансаль», ромовою бабою... Втім, якщо Вам захочеться тірамсу або чизкейків заморських – і в цьому не відмовлять. За старовинним звичаєм, деякі страви обов'язково зв'язані з аперитивом – наприклад, до «Петровського» супу подається чарочка хреновухи власного приготування. Восени очікується якісне поповнення меню – в ньому з'являться рум'яні домашні пиріжки, м'ясні кулебяки та рибні розтягаї, російські млинці домашні зі всілякими начинками, деколи – вельми оригінальними: з білих грибів та курчати, з оселедцевого тар-тару і мочених яблучок.

Не споживайте їжу сухомятно, а романтику – сухопутно. Краще посміхніться сонячному дню і гайда на старовинне судно новоспеченого «Петровського Бровара»!

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Лодмар Україна

Лодмар Україна

Продаж, постачання, обслуговування та ремонт професійного обладнання

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Аристократ» у конгрес-готелі «Пуща»

Ресторан «Аристократ» у конгрес-готелі «Пуща»

Вибраний як тихий заміський куточок посеред природи, де можна спокійно насолодитися відпочинком та неквапом розчинитися в ароматах, звуках і барвах літа

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Володимирський»

Основний зал ресторану «Володимирський»

Місткість: 80 осіб – банкет, 100 осіб – фуршет; караоке, сцена, урочиста тканинна драпіровка

Рекомендуємо відпочити

Готель заміського комплексу «Романківська Садиба»

Готель заміського комплексу «Романківська Садиба»

Вартість номерів – від 1000 ₴/доба

Реклама

Zolotarenko