Любиш кататися? Люби і катайся

18.02.2016
Курорт «Гвоздов»

Близько місяця тому в усіх новинах прогриміла новина про те, що під Києвом відкрився новий гірськолижний курорт «Гвоздів». Людям необізнаним важко зрозуміти, але прихильники зимових видів спорту чудово знають цінність такої події, адже в столиці та околицях місця для катання можна порахувати на пальцях однієї руки.

По суті. Два великі спуски (220 і 200 метрів) та один маленький (50 метрів). Два підйомники – бугель і мультіліфтовий (за ціною від 7 до 15 гривень за спускання). Снігова гармата. Працює прокат дорослого і дитячого спорядження, причому не лише лижні та сноубордичні комплекти, але й санки, тюбінги. Є почасові інструктори і гірськолижна школа «Гвозді» з регулярними індивідуальними та груповими заняттями. Час роботи схилів – з 10 ранку до 10 вечора (лише в понеділок – з 3-тьої годин дня). По вихідних надувають аероподушку для екстремалів. На сайті закладу є веб-камера, тому, як тільки вдарять останні морози, – гайда на покатушки!

Але мало кому відомо, що «Гвоздів» – це далеко не лише лижні траси. Це ще ц абсолютно унікальний в культурно-історичному сенсі готельно-ресторанний комплекс. І ось чому. Практично все, що знаходиться в стінах цього дивовижного місця є завезеним та відреставрованим європейським антикваріатом 17-19 сторіч: бароккове меблювання залів та кімнат, сервізи й живопис, книги, килими і піаніно… Провести ніч у рарітетной ліжку з філігранний різьбленим узголів'ям або посидіти в старовинному гобеленовому кріслі біля каміну – це майже паралельна реальність.

Окремо варто згадати про ресторан «Провінція». Меню відображає дух тонкості і благородства, яким відпочатку заряджений курорт «Гвоздів». Кожна страва європейської кухні пропрацювана до дрібниць у приготуванні та подачі. Особливо гостям припали до смаку ніжне пате з кролика з цибульним конфітюром, качина грудка з брусничним соусом, теплі салати і класичні стейки. Красиві зали із замкової цегли та каскадні тераси з живописними видами – це й естетичний бонус до гарної трапези, і привід задуматися про проведення заходу саме тут.

Самому комплексу «Гвоздів» близько року. Вже дбайливо висаджений молоденький гайок, планується окремий великий готель, добудовується банний комплекс біля озера. Інфраструктура зростає і розвивається. На території знаходяться спортивні і дитячі майданчики, які активно запрацюють з настанням тепла. Нове неординарне місце під Києвом має всі шанси стати фаворитом для заміських вилазок киян.

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Вибраний як чудова платформа для проведення вечірок, зустрічей із друзями та просто смачного безтурботного проведення часу!

Банкетний зал тижня

Банкетний зал ресторану Roman’S

Банкетний зал ресторану Roman’S

Місткість: банкет – 120 персон, фуршет – 300 персон; мансардний поверх, окремий вхід, 4 балкони

Рекомендуємо відпочити

Бізнес-готель заміського клубу «Трипільське сонце»

Бізнес-готель заміського клубу «Трипільське сонце»

Вартість номерів – від 1200₴/доба (сніданок включено)

Реклама

Zolotarenko