Під дахом дому мого

20.01.2014
Ресторан «Ридна хата»

Сховатися хоч би на якийсь час від бурхливої стихії повсякденності, яка захльостує душевні пороги, а то й зовсім збиває з ніг, нам хочеться, звичайно ж, удома. Новий український  ресторанчик «Рідна хата» на Жилянській – це той дім, де інколи навіть краще, ніж удома! Чому? Тому що в реальності в нашому житлі через низку обставин не завжди чисто прибрано, не завжди багато наготовано, не завжди є, кому за нами доглянути. А ось «Рідна хата» – завжди охайна, багата на частування та чистосердечну привітність.

Етно-декор ресторану з першого погляду піднімає з генетичних глибин підсвідомості найніжніші почуття. Цей милий плетений тин, і запашна солом'яна стріха, і рушники, і горщики, і консервація... А яскраві соняшники та маки, а мальованая красуня-піч, а натуральні льняні скатерки! У п'яти різнооформлених залах можна віднайти будь-які спогади про проведені канікули в бабусиному селі або про безтурботне дитинство на лоні природи – в провінції. І неодмінно – запах борщу з пампушками, вареників зі шкварочкамі, голубчиків зі сметаною, що пливе в повітрі, як найкращий французький парфум.

Як істинна дбайлива українська хазяйка «Рідна хата» не забуває про жодні потреби своїх гостей, тому, окрім основного меню, в ресторані пропонують і здорові різноманітні сніданки, і ситні комплексні обіди, і доставку їжі додому та в офіс, і виїзне обслуговування святкових заходів. Для банкетів, весіль, хрестин, днів народження та календарних свят є щедре банкетне меню з усіма традиційними стравами, характерними для найкращих українських застіль: запеченими поросятами, гусаками в яблуках, фаршированою рибою й деякими кулінарними новинками від досвідчених винахідливих кухарів.

«Рідна хата» – той надійний оплот, де в будь-яких життєвих обставинах наша душа відчуває материнське тепло, затишок і безпеку.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko