Щастя є

04.10.2017
Ресторан «Счастье»

Ресторан «Щастя» знаходить шлях до Вашого серця так само легко та безхитрісно, як Ви знаходите дорогу до нього: пройдучи квартал від Житнього ринку на Подолі, перетинаючи Вали. Отже, кому огрядну порцію ендорфінів у томливі осінні будні?

Найдієвіший спосіб швидко отримати дозу щастя – це «перорально»: за допомогою смачної їжі, створеної з любов'ю. Авторська кухня ресторану прибирає будь-які рамки, що сковують фантазію шеф-кухаря, тому йому легко вдається створювати те, що попросту приносить радість. Фермерські продукти, сезонні фрукти й овочі, здорові способи приготування (у тому числі, у відкритій для огляду дров'яній печі) та декор із живих їстівних квітів, вирощених на задньому дворі, перетворюються на вихор легких та вишуканих закусок і салатів, м'ясних і рибних страв із несподіваними соусами та гарнірами.

Щастям можна «опромінитися» і просто споглядаючи все довкола. Гармонійне оформлення залу в прованському стилі із забарвленням а-ля натюрель та сільською пасторальною естетикою, підкупливою щирістю в інтер'єрній деталізації та родинним теплом, яке струмує від миловидного «бабусиного» декору, вселяє радісний спокій, із яким так приємно неспішно дегустувати страви та насолоджуватися розмовою.

Щоп'ятниці та щосуботи щастя легко проникає всередину через слух і рух. Живі музичні інструменти, віртуозні виконавці з інтелігентним репертуаром та безкоштовні майстер-класи з палких латиноамериканських танців привносять в це благодатне місце тиху романтику або динаміку яскравого свята.

У «Щасті» всі органи чуття як якнайтонші камертони налаштовані на те, щоб уловити цінний момент. І кожен звідси виносить в собі частинку того, що пообіцяла вивіска над входом.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2019

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторація «Чорне Порося»

Ресторація «Чорне Порося»

Вибраний за один із найкращих пивних асортиментів та м'ясних пропозицій у затишній атмосфері посеред історичної частини Києва

Банкетний зал тижня

Рекомендуємо відпочити

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1500₴/доба

Реклама

Zolotarenko