Від усмішки стане всім світліше

22.12.2014
Smile pub

Навіть якщо причини посміхатися немає, причина посміхатися – є. Так само, як апетит приходить під час їжі, посмішка приходить... під час їжі! Доведено Smile pub.

І доведено, варто зазначити, феноменально швидко. Найпозитивніший паб столиці відкрився на розі Воровського та Гоголівської в середині осені, і до Нового року вже підняв настрій не одній сотні киян. А в наш час надзвичайно важливо не втрачати цілковите самовладання. Так само, як і «вагомість» тіла. Над цим і невпинно працюють кухарі, бармени, офіціанти, адміністратори, аніматори та музиканти Smile pub.

Чим же в першу чергу радує гостей Smile pub? Все просто: тут можна поїсти і випити просто, смачно та з мінімальними грошовими витратами. Ще й в центрі. Ще й у компанії хороших людей. Та ще й під безкоштовну живу музику вечорами. Розливне пиво – від 16 гривень та закуски від 14, бургер-меню від 50, розмаїття великих пивних наборів або гарячих пателень зі смаженою смакотою – від 71 гривни. Це з основного. А так – як завжди: салати, супи, м'ясо, птиця та риба, десерти, сніданки і бізнес-ланчі – все, як годиться для хорошого універсального закладу в центрі.

Друге, чим радує Smile pub – постійні акції. Вони тут і накопичувальні, і корпоративні, і для іменинників, і «щасливі години». Не забудьте поцікавитися під час візиту.

Третє – приємна обстановка. Спокійна розслаблена напівтемрява, пісочно-теракотові та лазуритові тони, арочно «усміхнені» дверні отвори, «тепла» цегельна кладка, «фабричні» світильники і прості дерев'яні меблі дають можливість почуватися максимально комфортно і розслаблено. Smile pub «начинений» веселою добротою та простодушною дружелюбністю.

Отже, що б не сталося – посміхайтеся! Адже від посмішки стане всім світліше. Або темніше, або нефільтрованніше, – це як Вам захочеться. Доведено Smile pub.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Вибраний за дух справжньої української гостинності, кухню на базі власного фермерського господарства та харизму власника Михайла Поплавського!

Банкетний зал тижня

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Місткість: банкет – 40 гостей, фуршет – 55 гостей; живий камін, антикваріат, атмосфера середньовічного замку

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko